V dvadsiatichštyroch rokoch zomrela 12. februára hviezdna instagramová modelka Diana Deetsová z americkej Kalifornie. Jej smrť zdrvila vyše päť miliónov fanúšikov. Ako sa zdá, kráska zrejme spáchala samovraždu. Situácia je o smutnejšia, že Diana bola mamičkou.

Žena hovoriaca si „Coconut Kitty“ pôsobila okrem iného aj na platforme pre dospelých. Nielen vďaka Onlyfans nazbierala za svoj život asi päť a pol milióna fanúšikov. Tí teraz oplakávajú jej náhlu smrť. Podľa denníka Daily Star sa Diana celý život stretávala s ťažkými depresiami.

V jednom z posledných príspevkov sa pritom nezdalo, že by sa Diana nejako trápila. „Je dobré byť zase doma,“ napísala k fotografii, kde pózovala polonahá. Realita ale bola iná. Krátko potom prišla strašná rana. „Coconut si v nedeľu vzala život. Nie je to fér,“ napísal na jej sociálnu sieť rodinný príbuzný.

Modelka viedla osvetu proti samovraždám, nakoniec si sama vzala život

„Naša Dianka bola pre tento svet takým svetlom, naozaj žiarila,“ spomínali na ňu známi. „Bola tvrdohlavá a silná, ale tiež veľmi láskavá. Nikdy sme nespoznali nikoho s takým veľkým srdcom,“ popísali s tým, že išlo o oddanú mamičku jej dieťaťa.

Nemala by som mať označenie plus size, rozčuľuje sa austrálska modelka

Diana okrem fotenia milovala zvieratá. „Vždy si k sebe domov brali zvieratá, ktoré nemali kde byť. Veľmi by sme si priali, keby sme z nej mohli striasť trochu tej temnoty, ktorá ju ťažila,“ dodal príbuzní k bolestivej strate.