OTS: Branislav Burák od mája 2010 členom marketingového tímu Kofola Holding

696

„Som tímový hráč a baví ma stáť pri zrode a etablovaní značiek. Byť preto súčasťou holdingového tímu mi otvára ďalšie príležitosti, ako pomôcť existujúcim značkám Kofoly nadobudnúť v okolitých krajinách podobné trhové postavenie, aké majú na Slovensku, ako aj príležitosť byť priamo v centre diania a „varenia“ noviniek, ktoré Kofola plánuje a vďaka ktorým je na trhu dávno známa ako výrazný trend setter,“ hovorí Braňo Burák.
      Spoločnosť Kofola Holding získala do tímu v Branislavovi Burákovi, ktorý za 8 rokov svojho pôsobenia na Slovensku, z toho 5 rokov z pozície marketingového riaditeľa, úspešne so svojím tímom vybudoval značkám Kofola, Rajec či Vinea kľúčové postavenie na našom trhu, cenného profesionála pre svoje rozvojové plány.

      O spoločnosti Kofola, a. s.

      Spoločnosť Kofola, a. s., je jedným z najvýznamnejších výrobcov nealkoholických nápojov v stredoeurópskom regióne. V Slovenskej republike rozvíja svoje aktivity od roku 1998 a v roku 2002 otvorila výrobný závod v Rajeckej Lesnej, ktorý je dlhoročne držiteľom medzinárodných certifikátov kvality BRC, IFS a ISO 9001. Kofola, a. s., si zakladá na vysokej kvalite svojich značkových produktov. Do produktového portfólia spoločnosti patria tradičný československý kolový nápoj Kofola, hroznové nápoje Vinea a Top Topic, ovocný rad Jupí, Jupík, prírodná pramenitá voda Rajec, Rajec Bylinka a Rajec Tajomstvo stromov, RC Cola, Chito Tonic, Capri-Sonne, Pickwick Just Tea a Orangina. Spoločnosť Kofola je členom skupiny Kofola S.A. 

      Ďalšie informácie nájdete na firma.kofola.sk.

      UPOZORNENIE: 
      Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.