Páni pozor na ťažké váhy! Nešťastník sa udusil, keď naňho pri hádke na posteli sadla metrákové manželka (45) 

623

Manželská roztržka skončila smrťou v ruskom Novokuznecku. Štyridsaťpäťročná Taťjana O. vážiaci 102 kilogramov tam mala po hádke váhou svojho tela udusiť štíhleho manžela Ajdara! Po divokej hádke, ktorá sa medzi manželmi odohrala, ho pritlačila k matracu hlavou dolu a sadla si mu za krk.

Vykresať zo svojho manžela ospravedlnenie sa zrejme snažila Taťjana O. Štyridsaťpäťročná žena najprv so svojím mužom Ajdarom popíjala alkohol, načo sa podľa informácií britského denníka The Sun medzi manželmi strhla divoká hádka. Žena nakoniec údajne Ajdara povalila na posteľ, sadla si mu na krk a chcela po ňom, aby sa upokojil a vyslovil ospravedlnenie. Tomu všetkému mala prihliadať ich dcéra, ktorá sa zobrala a bežala na pomoc k susedke. Susedka však usúdila, že sa jedná o súkromnú vec manželov, a tak ich nechala byť a odišla. Roztržka skončila tragicky.

Smrť pri sexe na služebke je pracovný úraz! Vdova po neverníkovi dostane tučné odškodné

 Muž sa prestal  hýbať 

Taťjana začala panicky kričať. Susedka sa preto vrátila k nim domov a zavolala záchranku. Bolo neskoro. Ajdar bol vyhlásený za mŕtveho a prípad začala vyšetrovať polícia. Dôvodom úmrtia mala byť asfyxia, teda udusenie. Taťjana, ktorá vážila cez 102 kilogramov, mu sedela na krku a muž mal tvár zaborenú v matraci, kvôli čomu mal zablokované dýchacie cesty.

Sex z našich životů vymýtíme. Chceme tučné odškodnění z mužů za to, že jsou muži

Žena už zastala pred súdom. Obvinenie z vraždy bolo stiahnuté a zmenilo sa za smrť z nedbanlivosti s tým, že svojho manžela nemala v úmysle zabiť. Súd ju potrestal 18 mesiacmi nápravných prác a má zaplatiť 2 tisíc libier (2.300 eur) za morálnu ujmu. Avšak podľa vyššie uvedeného denníka vyšetrovatelia oznámili, že plánujú Taťjanu znovu obviniť z vraždy.