Nový ročník Queen of golf je pred dverami, no ani víťazky starších ročníkov nezaháľajú. Patrícia Slaninková, víťazka Queen of Golf TIP 2O15 reprezentovala Slovensko na Miss Oriental Tourism v Číne. Poslal ju tam zakladateľ súťaže krásy MISS Slovensko a riaditeľ Československého Leva, Jozej  Oklamčák.
Patríciu pred odchodom čakalo množstvo príprav a príjemných vybavovačiek. Napríklad súčasťou príprav bol aj reprezentatívny výber šiat. ,,Veľmi sa teším a som vďačná za takúto príležitosť. Viem, že bude silná konkurencia a na finále treba vyniknúť, preto som vsadila na výraznejší typ šiat”, hovorí Patrícia. O šaty sa Patrícií postaral svadobný salón WEM z Trenčína, ktorý už čoskoro bude otvárať svoju pobočku aj v Bratislave. Majiteľka salónu, Majka Milklánková je odborníčkou na módu a vo svadobných šatách z jej salónu zažiarila aj Dominika Navara Cibulková.K finále takýchto súťaží  patrí aj módna prehliadka v plavkách a Patrícia si vybrala krásne plavky z kolekcie značky Relleciga Swimwear. Plavky značky Relleciga sú aj každoročným partnerom súťaže Queen of Golf, preto Patrícia presne vedela, že táto značka je to, čo v Číne zapôsobí.

Nevyhnutnosťou svetových súťaží krásy je ukázať svetu aj tradičnú slovenskú krásu a Patrícia sa rozhodla reprezentovať Slovensko v kroji z požičovne Matice Slovenskej, ktorému dokonalý vzhľad dodala krásna handmade kvetová parta z dielne Drôtikova.
Súťaž Queen of Golf dala Patrícii veľkú skúsenosť, čo jej dodalo odvahu aj na svetovej súťaži v Číne. Patrícia odporúča aj ostatným dievčatám, ktorých láka golf spojený so súťažou krásy, aby sa odhodlali prihlásiť na kasting, ktorý štartuje už dnes. Registračný formulár nájdete na stránke www.queenofgolf.sk.

Nezabudnuteľné spomienky, nové priateľstvá, v hlavnej výhre zelená karta, titul Queen of Golf 2017, ceny za vyše 3000 eur a mnoho ďalšieho, o tom je súťaž Queen of Golf!