Bývalý reprezentačný kapitán a donedávna podpredseda futbalového Juventusu Turín Pavel Nedvěd sa dostal do potýčky s iným mužom v dome svojej partnerky, speváčky Dary Rolins. Záchranári tu po incidente ošetrili tridsaťročného muža s povrchovým poranením hlavy a pomliaždeným ramenom. Na mieste zasahovala polícia.

Udalosť bola hlásená v utorok pred 22. hodinou večer. „Policajti boli povolaní na preverenie oznámenia, ktoré sa týkalo napadnutia medzi dvoma mužmi. Vo veci začali úkony trestného konania pre podozrenie zo spáchania trestného činu porušovania domovej slobody,“ povedala v piatok pre ČTK policajná hovorkyňa Michaela Richterová.

Že sa incident odohral v dome Dary Rolins (49) v Tuchoměřiciach pri Prahe a jeho aktérom bol Pavel Nedvěd (50), hovorkyňa nepotvrdila. „Vzhľadom k tomu, že policajti ešte preverujú všetky okolnosti, tak nie je možné v tejto chvíli poskytnúť ďalšie bližšie informácie,“ dodala.

Podľa vyjadrenia Dary Rolins je zranený muž jej stalkerom, ktorý ju už tretí rok prenasleduje, je ňou posadnutý a ohrozuje ju aj jej rodinu. O vniknutie do domu zo strany tohto muža išlo však po prvýkrát a speváčka preto dúfa, že to pre neho bude mať konečne patričné následky. Agresívny muž sa mal dostať do domu v utorok večer vo chvíli, keď Dara Rolins zachádzala autom do garáže.

Do domu speváčky Taylor Swift vnikol stalker, zaspal v jej posteli

„Tentoraz bol pri tom Pavel, a ten ma potom, čo nám vliezol do domu, len bránil. Došlo k potýčke aj k zraneniam, ale našťastie mal Pavel značnú prevahu a vďaka významnej pomoci našich susedov bola včas privolaná pomoc, polícia aj sanitka,“ uviedla.

Nedvěd sa v poslednej dobe dostal do centra pozornosti médií kvôli kauze údajného falšovania účtovníctva Juventusu. Turínske štátne zastupiteľstvo podalo návrh na obvinenie bývalého predsedu klubu Andrey Agnelliho a desiatich ďalších členov predstavenstva vrátane niekdajšieho českého reprezentanta.

Odrezala penis mužovi, ktorý ju prenasledoval!

Talianske úrady obvinili vedenie Juventusu z falšovania účtovníctva už vlani, tento rok v apríli boli všetci činovníci oslobodení od viny. Od októbra ale Nedvěd a ďalších 14 funkcionárov opäť čelili vyšetrovaniu.

Dlhoročný český stredopoliar Juventusu a ďalší predstavitelia turínskeho klubu sú podozriví, že si v rokoch 2018 až 2020 brali protiprávne provízie z prestupov futbalistov a investorom vykazovali falošné zisky. Juventus akékoľvek nelegálne konanie popiera.

Neapol odmietol ponuku Juventusu za Hamšíka