Pedofil držal v kobke sedemročného chlapca ako sexuálneho otroka!

Väznil ho v nej 52 dní

1512

Na povrch sa dostali desivé fotografie podzemnej cely, v ktorej celých 52 dní držal v ruskej dedine Gorki pedofil Dmitrij Kopylov (26) svoju detskú obeť. Tou bol ešte len sedemročný chlapec, ktorý v kobke prežíval hotové peklo na zemi. Našťastie sa ho podarilo zo sexuálnej tyranie vyslobodiť vďaka medzinárodnej spolupráci.

Zraniteľného chlapca uniesol pedofil potom, čo vystúpil zo školského autobusu. Následne ho odvliekol do svojej chatrče, kde ho uväznil v desivej pivnici pripomínajúcu stredovekú kobku. V nej ho potom Kopylov zneužíval a znásilňoval. Podarilo sa mu tiež čiastočne dieťaťu vymyť mozog.

 Úchyl sa chválil ostatným  pedofilom 

Chlapec bol po 52 dňoch zachránený špeciálnym komandom, ktoré do dedinky Gorki vyslalo ruské Ministerstvo vnútra. To dostalo tip od Interpolu. Jeho pracovníci totiž odhalili úchylné aktivity Kopylova, keď pátrali na dark nete po ľuďoch, ktorí zneužívajú deti alebo vlastnia detské porno.

Keby sa Rus nechválil ostatným pedofilom, že má v pivnici detskú obeť, možno by sa na neho nikdy neprišlo. Kým chlapec trpel v chladnej pivnici, pedofil si žil pekne v pokoji a v teple nad ním. Do kobky chodil len vtedy, keď ho chcel sexuálne zneužiť. Podľa webu The Sun bolo podzemie zvukotesné.

 Chlapec má vymytý  mozog 

Keď vtrhli ozbrojené jednotky dovnútra oknom, sedel zrovna Kopylov s chlapcom na gauči. Bolo jasné, na čo sa schyľovalo. Strážcovia zákona úchyla veľmi rýchlo spacifikovali a spútali ho. Zmätený chlapec, ktorého pedofil zmanipuloval, im povedal: „Nemali ste rozbíjať okno.“

Pedofil na slobode! Obeť (†11) znásilnenia kvôli tomu spáchala samovraždu

Jeden z dôstojníkov mu povedal, nech sa o to nestará, že už čoskoro bude späť u otecka a mamičky. Na záchrane chlapca sa podieľali tisíce ľudí z celého sveta vrátane dobrovoľníkov. Počas vyšetrovania sa dokonca policajti obávali, že môže byť chlapec už po smrti. Ich obavy boli našťastie nepárne.

Pedofilný úchyl nútil súložiť dve malé deti a nahrával si ich pri tom na kameru!

 Emotívne stretnutie s  rodinou 

Po stretnutí s rodičmi chlapcov otec vyhlásil: „Bol veľmi šťastný, že videl svoju matku. Objímal ju a pusinkoval. Sme zahltení emóciami. Je to explózia emócií a úľava, že je utrpeniu už koniec. Konečne ho našli.“ Kopylova teraz čaká súd a nielen to. Všetci veľmi dobre vedia, že pedofili v ruských väzniciach nemajú práve na ružiach ustlané.