Pedofila, ktorý znásilňoval chlapcov a dievčatá, vo väzení ho pätnásťkrát zbili spoluväzni

1581

Spravodlivosť do svojich rúk vzali väzni v americkej väznici v Texase. Keď zistili, že ich spoluväzeň Michael George Corey je odsúdený pedofil, už pätnásťkrát ho zmlátili. Nielenže si tak za ohavné činy Corey odsedí roky v chládku, ale bude musieť znášať aj násilie od svojich spoluväzňov.

Ako uviedol denník Daily Star, tridsaťšesťročný pedofil má na svedomí neuveriteľných štyridsaťpäť prípadov sexuálnych napadnutí detí. Jedného chlapca (8) s dievčatami (11) mal pri znásilňovaní aj mlátiť. Teraz sa mu všetko vracia, brutálne ho mlátia jeho spoluväzni. Traja mukli mu uštedrili lekciu vo väzení už pätnásťkrát.

Zachránil deti pred útokom pedofila! Teraz čelí obvineniu z vraždy

Osudnou sa stala pre Coreyho správa o jeho procese v TV správach, na spravodajstvo pozerali totiž práve aj jeho spolusediaci. Mužovo telo skončilo plné modrín a podliatin, vrátane pekného monokla.

Odsúdený pedofil svoje obete trýznil aj tým, že ich ohýbal cez koleno a mlátil dreveným pádlom, na ktorom boli ostré výčnelky. Deti tiež nútil, aby sexuálne obťažovali sami seba, inak by ich čakal trest.

Prvú noc vo väzbe neprežil ani pedofil Kahánek, ubili ho dozorcovia na smrť

Zneužívanie vyšlo najavo až po tom, čo zamestnanci školy, kam chodil osemročný chlapec, kontaktovali políciu. Policajti neskôr prišli aj na ďalšie prípady ohavného správania. Ako sa objavujú ďalšie správy o zneužívaní, súdny proces s Američanom stále nie je u konca.

Pedofilná vražda v Československu: vrah malej Barborky chce ísť na slobodu!