Piešťanský gynekológ má so štrnásťročným dievčaťom osemmesačné dieťa

1609

Do veľkých problémov sa dostal nemenovaný gynekológ z Piešťan. Podľa polície mal sexuálne zneužívať neplnoleté dievčatá a chlapcov. A s jednou zo svojich obetí má vraj dokonca dieťa!

Na prípad údajného sexuálneho zneužívania upozornila slovenské televízie Markíza. Podľa jej informácií sa polícia z Nového Mesta nad Váhom zamerala na gynekológa, ktorý necelý rok pôsobí v nemocnici v Piešťanoch.

„Proti uvedenej osobe bolo vznesené obvinenie,“ povedala podľa spravodajského serveru spomenutej televízie trenčianska policajná hovorkyňa Danka Adamikovú. Ďalšie informácie s ohľadom na prebiehajúce vyšetrovanie a na citlivosť prípadu uviesť odmietla.

Zneužil ma vibrátorom, keď som iba mala 15 rokov! Ďalšie obeť miliardára Epsteina:

Ako televízia uviedla, gynekológ mal zneužívať 12-13ročné dievčatá a tiež neplnoletých chlapcov. Naviac sa lekár údajne stýkal s 12-ročnou dievčinou, ktorá s ním o dva roky neskôr otehotnela. Dieťa má mať osem mesiacov.

39 detí zneužili dvaja skautskí vedúci. Najotĺkanejší mukel chce ísť na slobodu

Matka dievčaťa podľa Markízy uviedla, že o pomere svojej dcéry k lekárovi nevedela, ale všimla si, že jej nebol ľahostajný a že ho sama vyhľadávala.