Plastické operácie pŕs bez narkózy aj atestácie! Prípad chlípneho chirurga rozpletá súd

920

Túžili vyzerať lepšie, plastická operácia pre nich ale znamenala muky. Niekoľko pacientok zo Slovenska navštívilo kliniku chirurga Yassina Gh. Lekár mal však súkromnú kliniku prevádzkovať ilegálne a zároveň bez atestácie. Pacientky operoval len s lokálnou anestézou. Prípadom sa zaoberala polícia a podľa Televízia JOJ už bratislavská prokuratúra vzniesla obvinenia. Ukázalo sa navyše, že muž si mal obdobným spôsobom privyrábať aj v Rakúsku!

Na kliniku estetickej medicíny v Bratislave sa v roku 2016 vypravila klientka Nikola K. a zverila sa do rúk plastického chirurga Yassina Gh. Ovšem zväčšenie pŕs sa pre ňu stalo peklom vo chvíli, keď si ľahla na operačný stôl. Podobný zážitok mala aj Blanka C. a Klaudia K., ktoré si u chirurga tiež nechali zväčšiť prsia. Vo všetkých prípadoch ženy pri zákroku neuveriteľne trpeli. Chirurg mal podľa informácií televízie JOJ robiť zákrok iba v lokálnej anestézii! Navyše si mal robiť nevhodné fotografie svojich pacientok.

 Hororové zvesti zo  sály 

Ako televízia uviedla, ukázalo sa, že chirurg nie je atestovaný a kliniku prevádzkuje bez riadnych povolenia. Začala sa o neho zaujímať polícia, ktorá ho v súvislosti so spackanými zákrokmi u všetkých vyššie menovaných žien vyšetrovala pre prečin ublíženia na zdraví. Chirurg sa mal ale podľa televízie púšťať do ďalších zákrokov ako odsávanie tukov, operácií viečok a mnohých ďalších.

Jeden z jeho pacientov mal dokonca prísť o nohu. V roku 2013 ho navštívil Jozef A., ktorý chcel ošetriť aterosklerózu tepien končatín na ľavej nohe. Operácie dopadla katastrofálne a iní lekári museli mužovi nohu amputovať.

Brazília rieši prípad vraždiacej lekárky, udusila až tristo pacientov

Televízia JOJ prišla s informáciou, že v prípade neatestovaného lekára už bratislavská prokuratúra podala obžalobu. „Vo veci bola na tunajší súd podaná obžaloba – 9. septembra,“ informoval televíziu hovorca krajského súdu Pavol Adamčiak. Súd v súčasnej chvíli prípad študuje a doteraz nebol stanovený termín prejednávania.

Opitá lekárka vykonávala cisársky rez! Matka to neprežila

 Trpeli aj ženy v  Rakúsku 

Ukázalo sa, že chirurg mal mať kliniku aj vo Viedni, kde sa na políciu mala obrátiť pacientka Rana A. Dvadsaťštyriročná žena podľa informácií serveru Heute.at navštívila jeho kliniku vo Viedni-Meidling, ktorú prevádzkoval ilegálne. Žena si u neho nechala zväčšiť prsia a operácia mala rovnaký priebeh ako u pacientok v Bratislave.

Pôrod ako z hororu!  Odsúdená lekárka napchala kričiacej rodičke (†28) dýchaciu trubicu do pažeráka!

Ranu údajne operoval bez celkovej anestézie a vo chvíli, keď začala kričať bolesťou, si mal ísť odskočiť zafajčiť. Navyše podľa jej rozprávania mal civilný odev, nemal rúšku a nepoužil rukavice. Do otvorených rán sa žene dostala infekcia, po nepodarenej plastike nosa sa jej zle dýcha. U chirurga si mala nechať urobiť aj liposukciu.