Pobodané dievča († 19) pohodili pri ceste, mysleli že je už mŕtva.

1610

Krvácajúce dievča bola pohodené na ceste blízko San Francisca. Krásna Lizette Andrea Cuesta († 19) bola dobodaných agresívnym párom. Zo všetkých síl sa plazila ešte necelých sto metrov, než našla pomoc. Motoristi, ktorí ju našli, zavolali záchranku. Bolo však už neskoro. Mladá kráska však napriek tomu stačila pred smrťou identifikovať svojich vrahov.

Akonáhle zbadal motorista Richard Loadholt so svojim kamarátom na ceste dlhú krvavú stopu, zdesili sa a zastavili. Našli brutálne pobodanú a škaredo krvácajúce dievča, ktorému okamžite zavolali pomoc. Lizette Andrea bola prevezená vrtuľníkom do nemocnice.

Jej zranenia boli bohužiaľ príliš vážna. Dievča neprežilo. Než ale vydýchla naposledy, podarilo sa jej identifikovať svojich vrahov – Daniela Grossa (19) a jeho priateľku Melissu Leonardo (25). Dôvod ich vraždenie je však stále neznámy. Nikto nechápe, prečo na dievča zaútočili.

Vrahovia Daniel Gross (19) a jeho priateľka Melissa Leonardová (25)

„Fakt, že Lizette Andrea bola taká silná a schopná prežiť, aby podala výpoveď, svedčí o jej silnom charakteru,“ povedal seržant Ray Kelly. Oboch vrahov chytili a umiestnili do väzby. Nikto ich čin nechápe. Na Lizette Andreu zaútočili tak brutálne, že nikto nedokázal rozoznať farbu jej vlasov podľa toho, ako bola dobodaná.

Vraždiace monštrá detí, Ian Brady a Myra Hindleyová