Podľa polície, krásna Káťa (30) vypadla z hotelového balkóna na 3. poschodí nešťastnou náhodou

1157

Pohľadná Ruska Jekaterina Bobkovová (30) sa v máji 2019 vážne zranila po páde z balkóna hotela v Špindlerovom Mlyne. Nedlho predtým pritom svedčila v súdnom procese proti ruským futbalovým reprezentantom.

Polícia odložila prípad ťažko zranenej svedkyne z kauzy odsúdených ruských futbalistov, Jekateriny Bobkovovej. Žena spadla v máji v Špindlerovom Mlyne z balkóna z výšky asi desiatich metrov. Kriminalisti nezistili cudzie zavinenie, povedala ČTK krajská policajná hovorkyňa Ivana Ježková. Polícia jej totožnosť nepotvrdila, uviedla len, že ide o občianku Ruskej federácie.

Prípad modelky, ktorá vypadla z balkóna a svedčila v procese s futbalistami polícia uzavrela

„Preverovaná vec bola odložená, pretože sa nepreukázalo, že by sa akýmkoľvek spôsobom na zranenie ženy podieľala ďalšia osoba. Išlo o nešťastnú udalosť, prepadla cez zábradlie,“ povedala ČTK Ježková.

Kriminalisti si nechali vypracovať znalecký posudok z odvetvia súdneho lekárstva a toxikológie a na objasnenie mechanizmu vzniku poranení, ktoré žena utrpela. Súčasťou spisu sú aj závery kriminalistickej expertízy z odborov genetika a odtlačkoch prstov.

Kráľovná krásy brutálne zavraždená! Našli ju nahú s podrezaným hrdlom v kufri!

Ruska pri moskovskom súde svedčila v kauze ruských futbalových reprezentantov Pavla Mamajeva a Alexandra Kokorína, ktorí boli odsúdení v Moskve za vlaňajšie napadnutie niekoľkých ľudí v centre ruskej metropoly k 18, respektíve 17 mesiacom za mrežami.

Tlačová agentúra RIA Novosti v polovici mája uviedla, že Jekaterina Bobkovová sa zrútila z hotelového balkóna v Špindlerovom Mlyne. Na prípad zranenej ženy vtedy upozornil Denník N. Bobkovová bola podľa ruskej agentúry jednou z hlavných svedkyňou v kauze futbalistov. Nachádzala sa totiž v Moskve v ich spoločnosti, keď sa konflikty stali.