Policajt Martin zastrelil svojho kolegu v službe! Zabitý Filip pred streľbou prosil šéfa, nech mu odoberie zbraň!

Po ňom zostala priateľka a ročné dieťa.

463

V pondelok večer došlo v Prešove k ohromnej tragédii. Policajt Martin T. (33) tu po hádke zastrelil služobnou zbraňou svojho kolegu Filipa (†29). Po ňom zostala priateľka a ročné dieťa. Strieľajúci policajt je synom tamojšej primátorky, po vražde sa dal na útek. Strážcovia zákona ho našli s prestreleným ramenom. Miesto do väzby ale putoval na psychiatriu, v cele totiž napadol iného policajta.

K tragédii došlo v pondelok večer v Prešove. Dvaja policajti – Martin T. (33) a Filip S. (†29) – si pri policajnej stanici mali odovzdať službu. Došlo ale k hádke, ktorá skončila úplne tým najhorším spôsobom.

Martin vytiahol z puzdra svoju služobnú zbraň a po Filipovi vypálil päť rán. Dvakrát ho zasiahol, jedna rana zasiahla srdce, druhá pľúca. Na mieste zomrel. Smrti sa najskôr dalo predísť. Zastrelený policajt údajne svojho šéfa žiadal, aby Martinovi odobral služobnú zbraň. Správal sa divne, mal hovoriť nezmysly a v pracovnom čase chodil do kaviarní.

U seba vraj neustále nosil zdravotnú dokumentáciu svojej bývalej priateľky. S tou mal dvojtýždňovú dcérku Liviu. Známi Martina si navyše myslí, že šiel práve po bývalej priateľke. „Chcel zastreliť ju a potom seba,“ uvádza server citáciu niekoľkých zdrojov. V minulosti sa liečil s psychickými problémami.

Zavraždil matku svojich šiestich detí zo žiarlivosti! Priateľov potom donútil, aby ju zakopali! Dostal 20 rokov

Po zastrelení kolegu sa dal policajt na útek v služobnom aute, nakoniec sa ho po pár hodinách podarilo vypátrať neďaleko Slovenskej Ľupči. Na ramene mal strelné zranenie. 72 hodín od zadržania by mali policajti požiadať súd o uvalenie väzby na zadržaného.

K tomu ale asi ani nedôjde, syn prešovskej primátorky totiž v cele predbežného zadržania napadol službu konajúceho policajta! Prevezený tak musel byť na psychiatrii do Košíc, kde si zrejme pár dní poleží. Je navyše nepretržite strážený policajtmi.

Filip so svojou priateľkou prestavoval byt v Prešove. „Nehnevajte sa, ťažko sa mi o tom hovorí,“ odvetila žena, ktorá má so zastreleným policajtom ročnú dcéru. Zarmútená rieši pohreb. Môže byť ale aj policajný, pretože jej milý zomrel v službe.

Slovenskí policajti zadržala sériového vraha Jána K. podozrivého zo 4 vrážd! Bránil sa samopalom

Kriminalisti prípad naďalej vyšetrujú, nechcú ho ale vôbec komentovať, najmä preto, aby sa neohrozilo vyšetrovanie. „Kolegovia si ho budú pamätať ako pracovitého a svedomitého policajta, ktorý každý deň napĺňal heslo pomáhať a chrániť,“ dodali k tragédii na facebooku.

Martin sa mal agresívne správať aj pred rokmi k svojej tehotnej priateľke. „Keď bola jeho manželka tehotná, mal zúrivé stavy. Kopal ju do brucha a držal jej nôž pod krkom,“ prezradil web zdroj.