Portrét týranej ženy, masívna zásoba zbraní, pánsky časopis a bábika v detskej veľkosti. To a ešte viac našli vyšetrovatelia pri prehliadke domu architekta Rexa Heuermanna, ktorý je obvinený z troch vrážd a zo štvrtej je hlavný podozrivý.

Blízko pláže Gilgo v New Yorku bolo pred trinástimi rokmi objavených jedenásť tiel, z toho 9 žien, jeden muž a jedno dieťa. Policajti v súvislosti s týmto prípadom vo štvrtok 13. júla zadržali architekta Rexa Heuermanna, ktorý teraz čelí obvineniu z troch vrážd a zo štvrtej je podozrivý. Polícia naďalej hľadá stopy, ktoré by Rexa spájali s ďalšími nevyriešenými vraždami v tejto oblasti.

Od víkendu v dome podozrivého na Long Islande prebiehala domová prehliadka, pri ktorej vyšetrovatelia z domu odstránili desiatky bizarných predmetov. V zamknutom trezore v suteréne domu sa našlo až 300 strelných zbraní. Rex bol podľa informácií New York Post známy ako vášnivý lovec, avšak povolenie mal „iba“ na 92 zbraní.

Policajti z domu tiež odstránili časopis Playboy, filmové negatívy, plagát z televízneho programu M*A*S*H* a desivý obraz zhotovený políciou, na ktorom je blonďavá žena s modrinami okolo očí.

Sériový vrah zabil 71 ľudí! Miestni ho mali za hrdinu, lebo väčšinou zabíjal zločincov

Medzi najnovšie nálezy z domu potom patrí bábika detskej veľkosti vo veľkej vitríne z dreva a skla, žrádlo pre mačky, škrabadlo a prázdna knižnica.

Bol beštiálny sériový vrah Hubert Pilčík, dobitý väzenskými dozorcami?

Rexa polícia označila ako: „Démon, ktorý chodí medzi nami. Predátor, ktorý ničí rodiny.“ Obvinený architekt však tvrdí, že je nevinný a na súde neprejavil žiadne emócie.