Polícia našla šokujúci nález: Našli v stene ľudské ostatky, obeť identifikovali až po ôsmich mesiacoch

360

Austrálska polícia našla pred ôsmimi mesiacmi v stene bytovej jednotky ľudské pozostatky. Až teraz sa obeť podarilo identifikovať. Prípad je vyšetrovaný ako vražda. Žena údajne zomrela pred ôsmimi až štrnástimi rokmi. Jej telo vrah schoval do steny a zabalil do lôžkovín.

Na severe mesta Brisbane v Austrálii upratovači v stenách jedného ubytovacieho zariadenia našli minulý rok v decembri ľudské pozostatky. Telo bolo zabalené v lôžkovinách, pravdepodobne kvôli zabráneniu šírenia zápachu pri rozklade.

Bytová jednotka, v ktorej sa našlo telo Tanyi.

Po ôsmich mesiacoch intenzívnej práce sa detektívom z Queenslandu v spolupráci s austrálskou federálnou políciou obeť podarilo identifikovať. Ide o ženu menom Tanya Lee Gloverová, ktorej bolo v čase úmrtia pravdepodobne 38 rokov.

Kriminalisti uviedli, že žena bola zavraždená niekedy medzi rokmi 2009 – 2015 a jej pozostatky sa v stene nachádzali viac ako 7 rokov. Bola oblečená iba v tričku, pevne zabalená v posteľnej bielizni a starostlivo zasypaná ďalším oblečením.

Na slobodu sa dostala jedna z najbrutálnejších vrahýň Slovenska.

Pani Gloverová trpela poruchou sluchu a zraku. Do Brisbane sa údajne presťahovala z Nového Južného Walesu v roku 2006 a políciu nebola formálne známa. Vyšetrovatelia teraz skúmajú interakcie Tanyi medzi rokmi 2006 – 2010 a radi by našli niekoho, kto ju v tomto období poznal.

Tridsaťdva rokov po vraždách polícia dopadla obávaného mafiána! V novinách chválili jeho vyhlásenú Pizzériu Rossini !

„Domnievame sa, že zosnulá bola niekde medzi tridsiatimi a päťdesiatimi piatimi rokmi a zomrela medzi rokmi 2009 a 2015. Hoci jej pozostatky boli nájdené tu, v tejto chvíli nemôžeme určiť, či bola zabitá tu alebo inde,“ uviedol detektív Andrew Massingham.