Posedenie sa zvrhlo na krvavý masaker!

Natálie celá zakrvavená si pokojne po vražde popíjala kávu a fajčila cigaretu

999

Natálie z malej ukrajinskej dedinky usporiadala v pondelok spoločne so svojím kamarátom alkoholový večierok. Po hádke sa však posedenie zvrhlo v krvavý masaker, od ktorého Natáliu neodradilo ani to, že je jej šestnásťročná dcéra doma. Po čine si v pokoji dopriala kávu a cigaretu.

Zmasakrované telo šesťdesiatročného Vasiľa našli policajti neďaleko Natáliinej verandy. Tam si zakrvavená vrahyňa dávala cigaretu a kávu. Dvojica spolu mala údajne popíjať a dostať sa do dramatickej hádky, pri ktorej mala Natálie vziať nôž a svojho kamaráta niekoľkokrát bodnúť a potom vziať sekeru a rozsekať ho. Podľa informácií ukrajinských médií mala žena mučiť Vasiľa celú noc, než ho konečne zabila a až potom zavolala políciu.

Vražda zo žiarlivosti: Ohrdnutý senior (67) dostal od milenka (†35) kopačky. Vystrieľal do nej dva zásobníky!

Privolaní policajti zostali v šoku pri pohľade na zmrzačené telo obete. „Celá záhrada jej domu bola pokrytá krvou,“ povedala médiám Diana, ktorá žije v susednom dome. „Časť hlavy bola oddelená, pretože sa ho snažila skalpovať. Keď hovorila s policajtami, bola úplne pokojná a rozprávala im podrobnosti z príšerné noci,“ dodala susedka.

Po brutálnej vražde milenca ho vrahyňa oplakávala na Facebooku

Celý hrozný čin sa navyše mal udiať pred zrakmi šestnásťročnej dcéry vrahyňa. Tá je teraz v sirotinci. Vyšetrovatelia povedali, že obeť bola pravdepodobne ešte nažive, keď sa ju žena snažila skalpovať. Natália sa k vražde priznala a povedala, že si nemôže spomenúť na dôvod hádky. „Podozrivá píla s priateľom, keď medzi nimi vypukol konflikt a ona ho zavraždila,“ povedala policajná hovorkyňa Hanna Starčevská.

Ups…Tehotná vrahyňa Janáková utiekla! Nechali jej cestovný pas