Postrelila svojho partnera, pretože hlasno chrápal

1252
Lori s partnerom Brettom

Štyridsaťsedemročná Lori Morinová z Floridy skončila v policajných putách za pokus o vraždu svojho priateľa. Žena totiž muža postrelila a to z dôvodu, že vraj príliš hlasno chrápal.

K incidentu došlo minulú stredu v meste Cocoa na Floride. Lori Morinová postrelila svojho priateľa Bretta Allgood. Muž vypovedal, že si údajne pamätá hlasnú ranu, a potom sa prebral na zemi v kaluži krvi. Musel byť letecky transportovaný do nemocnice. Teraz už je v stabilizovanom stave.

Inteligentný vankúš, ktorý prehráva hudbu a zastaví chrápanie

Susedia boli streľbou úplne šokovaní. Samantha Bobierová, ktorá žije vedľa domu partnerskej dvojice, povedala: „Často som s Lori hovorila a vždy bola veľmi príjemná. Preto je tá správa pre mňa veľmi šokujúca. Keď počujem, že to bolo kvôli jeho chrápanie, je to trochu šialené. „

Tipy a triky ako prestať chrápať

Sprvu mali policajti za to, že išlo o nehodu. Neskoršie vyšetrovanie však ukázalo, že k streľbe došlo v priebehu hádky, kedy žena obvinila priateľa z hlasného chrápanie. Roztržka nabrala na obrátkach do tej miery, že Lori chytila ​​zbraň a Bretta postrelila do pravého podpazušia. Podľa vyjadrenia polície pred incidentom píla. Žena je teraz vo väzení bez možnosti kaucie.