Potápač našiel pod vodou vrak s mŕtvymi telami! Vyriešil prípad starý 21 rokov

810

Desivý nález urobil vášnivý potápač Jeremy Sides z USA. Keď sa ponoril do jednej z miestnych riek, narazil na dne koryta na automobil. A aby toho nebolo málo, vo vozidle boli zaklinené dve ľudské telá. Išlo o dvoch mladistvých, ktoré sa policajtom nedarilo nájsť dvadsaťjeden rokov!

Dvojica Erin Fostelová a Jeremy Bechtel zmizla 3. apríla 2000 v meste Sparta v Tennessee v Spojených štátoch. Pár bol naposledy videný nažive v roku 1998. Kriminalisti si s prípadom vôbec nevedeli rady, a preto ho odložili. Potápač Jeremy Sides im s ním teraz pomohol.

Minulý týždeň na web nahral šokujúce zábery, na ktorých je vidieť auto, ktorého poznávacia značka sedí so značkou vozidla, ktoré vlastnila uvedená dvojica. Video má teraz cez 250 000 prehratí. „Úplne som stratil reč. Som ale vďačný, že sa ich podarilo nájsť,“ uviedol. „Som smutný, že skončili takýmto spôsobom,“ dodal.

Nevyriešený prípad z archívu: Vražda dvojročného chlapčeka bola vyriešená po 58 rokoch! Polícia dostala tip z Facebooku

Ako uviedol denník Daily Star, na miesto ihneď dorazili policajti, pre ktorých bol nález vozidla úplne kľúčovým. Priatelia oboch mŕtvych medzitým smútili. „Jeremy, ani nevieš, ako veľmi ti ďakujeme. Pre celú komunitu to veľa znamená,“ povedal muž, ktorý chodil s oboma nájdenými do školy.

Nankingský incident: 3000 vojakov zmizlo, dodnes nikto nevie, čo sa s nimi stalo

O náleze boli medzitým informované rodiny oboch zosnulých. Auto aj telá poputujú k ďalším vyšetrovateľom. Napríklad sa budú musieť zabezpečiť vzorky DNA na úplné potvrdenie identity obetí.