Potkaní gang nemilosrdne  terorizuje návštevníkov parku! Bezbrannú mamu hlodavce pohrýzli na nohách i rukách

746

Angličanka Susan Treftubová dlho nezabudne na jeden zo svojich výletov do parku. Pri prechádzke Londýnom ju napadli nebezpečne hlodavce! Hoci sa Susan bránila, potkanov bolo moc a spôsobili jej poranenia. Správa parku apeluje na občanov, aby po sebe upratovali a zamedzili tak invázii týchto zvierat.

Susan Treftubová tvrdí, že na ňu v parku zaútočila viac než stovka potkanov! Štyridsaťtriročná žena podľa svojich slov videla v Blondin parku ohromné ​​počty týchto hlodavcov. Než sa stačila rozpozerať, zvieratá ju napadli. Potkani ju začali hrýzť do nôh a rúk, informoval denník Mirror.

Brušné mučenie potkanom bol najbolestivejší spôsob smrti

„Nikdy som nevidela toľko zvierat, nieto ešte potkanov. Bolo to nechutné,“ uviedla vydesená Susan. „Som si istá, že ich bolo cez stovku,“ opísala. Susan sa potkani doslova liezli po nohách a ona sa ich snažila statočne odkopávať. A vzhľadom k tomu, že už sa stmievalo, nevidela, odkiaľ prichádzajú ďalší. „Je to hanba, musí sa to prešetriť,“ apelovala Treftubová.

K jedlu sme varili potkanov

Angličanka sa teraz hlavne sústredí na to, aby varovala ostatných ľudí. Predovšetkým tie s deťmi. „Neviem si predstaviť, že by som tu išla s dieťaťom,“ vysvetlila. Podľa nej by hlodavce dieťaťu mohli spôsobiť vážne zranenia.

Zabíjal suchý potkaní moč

„Stretnutie s toľkými zvieratami môže byť pre človeka naozaj nepríjemné. Musíme sa sústrediť na prevenciu. Treba v parku dôkladne upratovať, aby krysy nehodovali na odhodených odpadkoch. Môžeme podobným útokom zabrániť, keď si odpadky vezmeme so sebou domov,“ uviedla vo vyhlásení správa parku.