Nepochopiteľný útok na vlastnú rodinu sa odohral v Banskej Štiavnici. Miroslav (69), ktorý sa pred krátkym časom dostal z väzenia, zaútočil na svoju bývalú ženu Máriu (62) a syna Marcela (42). Ten bránil vlastným telom svoju mamičku. Obaja skončili s vážnymi zraneniami.

K veľkej rodinnej dráme došlo v ubytovni v sobotu neskoro večer. Miroslav tam dočasne žil potom, čo sa vrátil z basy, kde si odpykal trest za týranie blízkej a zverenej osoby. Išlo práve o exmanželku Máriu, ktorá si prežila hotové peklo na zemi.

„Ona to trpela. Keď ju naposledy veľmi zbil, udala ho na polícii,“ prezradila suseda. Dodala tiež, že sa žena vydala za exmanželom schválne v sprievode syna, pretože sa ho bála. „Keď bol Miro v base, Marika sa s ním rozviedla. Mali mať na súde ešte majetkoprávne vyrovnanie, tak zrejme preto sa za ním vydala,“ vysvetlila.

 Pre syna guľku, na manželku  žieravinu 

Lenže Miroslav zareagoval tak, ako nikto nečakal ani v najhorších snoch. Nelegálne držanou strelnou zbraňou zaútočil na Máriu. Lenže tu začal brániť Marcel. Kvôli svojej chrabrosti skončil postrelený. Lenže ani to nezabránilo Miroslavovi, aby zaútočil na svoju bývalú ženu. Bohužiaľ sa mu podarilo ju zraniť žieravinou.

Nielen ženy ale aj muži trpia v rodinách, len si to málokedy priznajú

„Synovi spôsobil strelné poranenie a žene vážne zranenie tým, že ju mal poliať neznámou horľavou látkou,“ oznámila policajná hovorkyňa Mária Faltániová. Mária aj Marcel po útoku z miesta činu utiekli. Miroslav sa vzápätí pokúsil o samovraždu, keď si podrezal žily. Pokus bol nedokonalí prežil ho.

Veľká rozvodová bitka v Česku. Účinkujúci Plekanec a Vondráčková.

 Bol to pokus o  vraždu! 

Zranený Marcel leží s prestreleným bruchom na chirurgickom oddelení a jeho mama na ARO v nemocnici v Žiary nad Hronom. „Zdravotný stav oboch dvoch je stabilizovaný,“ uviedol hovorca nemocnice Tomáš Kráľ. Prípadom sa samozrejme zaoberá polícia. Vyšetrovateľ začal trestné oznámenie pre obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu a tiež nedovoleného ozbrojovania.

BOJOVALA S DROGOVOU závislosťou svojho brata