Premenil som piano z roku 1907 na luxusný stolík

2703

Som umelec a hudobník a už vlastním piano, na ktoré hrávam pravidelne. Moja rodina a ja sme sa práve nasťahovali do nového domu, a chcel som stôl pre moju pracovňu, ale veľa z nich boli veľmi drahé. Potom som narazil na niekoho príspevok na Facebooku, ktorý premenil klavír na stôl. A v tedy som sa inšpiroval, ale ako začať?
piano-design-01Začal som sa rozhliadať po schopnom klavíri, náhodou som našiel jeden na skládke so šťastím ako keby tam na mňa čakal.
Keď som ho videl, rozmýšľal som o renovácii a, že ho dám do pôvodného stavu, ale to by stálo viac než by som si mohol dovoliť.

Bol som schopný dohľadať sériové číslo klavíra späť do dátumu vyrobenia, 1907. Takže som bol nadšený, že o aký starý kus išlo. Vidíte, ja som veterán, ktorý oceňuje históriu tejto krajiny. A nájsť starožitnosť, ktorá videla prvú svetovú vojnu, veľkú depresiu, druhú svetovú vojnu, atď je to jednoducho úžasné.

Niektorí ľudia ma kritizovali za zničenie krásneho kusu práce, ale myslím, že som dal tomuto kusu nový život, ktorý bude dobre slúžiť, a že môže byť odovzdávaný z generácie na generáciu v rodine. čo vy na to? 🙂

piano-design-02 piano-design-03 piano-design-04 piano-design-05 piano-design-06 piano-design-07 piano-design-08 piano-design-09 piano-design-10 piano-design-11 piano-design-12 piano-design-13 piano-design-14 piano-design-15 piano-design-16