Prežila si peklo! Banda lupičov prepadla mladú modelku a aj s jej štvormesačným synčekom ju spútali

1014

Instagramová modelka a influencerka So Mei-Yanov prežila nočnú moru. Uprostred noci sa zobudila a vo svojom luxusnom byte v Hong Kongu zbadala troch lupičov. Muži ju, jej syna (4 mes.) a pestúnku zviazali a odcudzili majetok za takmer 360tisíc eur!

K lúpežnému prepadnutiu luxusného bytu v ubytovacom komplexe v Hong Kongu došlo podľa influencerky So Mei-Yanov v utorok 24. novembra asi o 23 hodine. Dvadsaťpäťročná žena pravdepodobne urobila chybu, keď v byte pózovala v luxusnom oblečení a s hotovosťou v rukách. Lupiči tak išli prakticky na isto a odniesli si desať kabeliek, sedem luxusných hodiniek, notebook a dva mobilné telefóny v celkovej hodnote 400 tisíc dolárov.

Influencerka uviedla, že spala vo svojej izbe aj so svojím štvormesačnom synom, keď ju prebudil hluk v obývacej izbe. „Keď som sa vydala skontrolovať, čo sa deje, už boli vo vnútri traja muži,“ uviedla žena. Polícia jej slová potvrdila s tým, že sa muži dostali do bytu pod falošnou zámienkou vďaka chyžnej, ktorá im otvorila dvere. Páchatelia mali na sebe masky, mali pri sebe nože a drevené tyče.

Dvadsaťšesťročnú influencerku našli nahú a mŕtvu na kraji cesty. 

Páchatelia ženu, jej syna aj chyžnú zviazali a prelepili im ústa lepiacou páskou. Žena, ktorá má na Instagramu 80 tisíc sledujúcich, uviedla, že lupiči nevyberavo siahali aj na jej milovaného synčeka. „Jeden z nich sa dokonca po odchode ešte vrátil, chytil ma za vlasy a chcel vedieť, kde mám hotovosť. Druhý ma potom udrel, keď som mu povedala, že v byte žiadna nie je,“ uviedla.

Pápež prsnatej kráske „lajkol“ fotku a všimol si to celý svet.

Polícia v súvislosti s lúpežou pátra po 3 mužoch, pravdepodobne Číňanoch, vo veku medzi 40 a 50 rokmi. Teraz preverujú záznamy z bezpečnostných kamier a ďalšie dôkazy. Instagramová modelka sa medzitým stále spamätáva z otrasného zážitku.