Prežila vyše 20 rokov hrôzy! Brat so švagrinou ju väznili v chatrči!

409

Viac ako dvadsať rokov hrôzy zažila žena (67) z talianskeho mesta Bojano. Potom, čo ovdovela, presťahovala sa k svojmu bratovi a švagrinej, ktorí ju väznili v chatrči pri drevárni.

Nočná mora začala v roku 1995, kedy mala žena štyridsaťjeden rokov. Jej manžel zomrel a tak sa rozhodla, že sa presťahuje k svojmu bratovi, aby nebola v smútku sama. Ako uvádza web metronews.it, pobyt u milovaného človeka sa stal väzením, z ktorého sa nemohli dostať dlhé roky.

Prvé roky, kedy u svojich príbuzných zdržiavala, prebiehali v pokoji, avšak neskôr ju presťahovali do chatrče vedľa drevárni, ktorá sa dala zamykať zvonku. Stala sa tak pre ňu väzením.

Šokujúce detaily krvavé noci! Lucia bodla Tomáša do srdca kvôli týraniu?! 

Brat so svojou manželkou jej zakazovali, aby vychádzala von sama a nemohla sa s nikým rozprávať. Na každom kroku ju jeden z nich strážil. Nemohla k lekárovi či ku kaderníčke. Žena vypovedala policajtom, že ju bili a mohla sa umývať iba raz mesačne.

Sestričku zožrali vlci, povedalo šesťročné dievča učiteľke. Polícia zatkla ich rodičov

„Zvíťazila a ukázala túžbu žiť a dostať sa z tejto situácie, pokúsiť sa pri každej príležitosti požiadať o pomoc,“ uviedli policajti s tým, že mnohokrát sa jej úsilie požiadať o pomoc stretlo s neúspechom, ale nakoniec odoslala list, kde opisovala, všetko, čo sa jej dialo, k policajtom.