Prostitútka ukradla nádejnému zákazníkovi BMW, pretože odmietol jej sexuálne služby! 

Muž odmietol sexuálne služby tetovanej prostitútky

1218

Len ťažko sa zmierovala prostitútka Jennifer Whyteová (35) s tým, že jej klient si na poslednú chvíľu rozmyslel využitie jej sexuálnych služieb. Rozhorčená na tvári potetovaná neviestka ukradla s pomocou svojho partnera zákazníkovi drahý bavorák! Jej pomstu teraz ale rieši škótski policajti.

Podgurážený dvoma fľašami vína si jeden zo sexuchtivých Škótov zmyslel, že si objedná prostitútku. Keď na internete narazil na profil Jennifer Whyteovej, bolo jasno. „Sexy a priateľská, ten najlepší zážitok,“ stálo na sieti. Muž nelenil a na tvári potetovanú prostitútku si objednal. Alkohol ale zohral svoju rolu a klient medzitým zaspal.

Ako uviedol denník Metro, zo sladkého spánku ho vyrušil až bzučiak jeho vchodových dverí. Whyteovú aj napriek svojej ospalosť pustil dnu. Pre prostitútku ale ihneď prišla studená sprcha. Jej klient jej oznámil, že nemá žiadne peniaze a svoju objednávku si rozmyslel. Jennifer si nenechala nič páčiť. Po mužovi požadovala aspoň peniaze za taxi. To nebol problém a potetovaná kráska odišla z bytu. Dvere za sebou však nezamkla.

Prostitútka predávkovala manažéra Googlu heroínom, dostala šesť rokov

Toho onedlho využil jej partner David Donald. Vtrhol do bytu a začal sa unavenému opilcovi vyhrážať. „Vbehol do bytu v mikine a so šálom, ktorá mu prekrývala tvár. Jednu ruku mal za chrbtom a požadoval od klienta peniaze,“ vysvetlil prokurátor Gavin Burton na súde. „Musíš mať prachy, veď máš BMW,“ mal naliehať Donald na prekvapeného muža. Ten zo strachu poslal na Donaldov účet v prepočte 55 eur. Situácia tým mala byť vyriešená.

Kvôli orgiám agentov s prostitútkami padla šéfka protidrogovej agentúry

Keď Donald aj s prostitútkou odišli, prišiel chlapík na nemilé prekvapenie. Kľúče od jeho fára zmizli. Keď vykukol von, nevidel ani svoje BMW. Ihneď zavolal Whyteovú, ale tá telefón nebrala. Obrátil sa teda na políciu. Auto bolo dohľadanie o kúsok ďalej a ženino DNA bolo nájdených na volante a ručnej brzde. Whyteová s Donaldom sa ku krádeži auta a vyhrážanie priznali.