Prvé slová otca zosnulej Rotschildovej dedičky. Milionár sa zrútil, prosí Boha o zázrak

2355

Milionár a jeden z členov slávnej britskej rodiny aristokratov Ben Goldsmith sa prvýkrát na svojich sociálnych sieťach vyjadril k smrti pätnásťročnej dcéry. Iris Annabel sa v pondelok zabila pri jazde na štvorkolke.

Finančník Ben Goldsmith svoju vôbec prvú reakciu na smrť dcéry zdieľal na twitteri. A z jeho slov takmer mrazí, náhla tragédia ho zrazila na kolená.

„Drahý Bože, prosím ťa, mohol by si mi vrátiť moju nádhernú, brilantnú, láskavú, moje malé dievčatko. Bože, prosím, napísal úspešný muž a milovník životného prostredia. Sám ale uznal, že sú jeho modlitby bohužiaľ zbytočné. „Aj keď to ale neurobíš, prosím, daj mi na ňu extra špeciálne pozor.“

Na konci krátkeho oznámenia potom Goldsmith ešte pripojil pár dojemných slov. „Moc ju milujem a som na ňu neuveriteľne pyšný. Bolí ma to tak, že to ani nemôžem opísať,“ dodal zdrvený otec, ktorý mal dcéru s bývalou manželkou a členkou slávnej rodiny Rothschildovcov, Kate. Tá zostala po incidente pochopiteľne rovnako zničená ako Goldsmith.

Pätnásťročná dedička miliardárskeho impéria Rothschildovcov sa zabila !

Na pätnásťročnou Iris Annabel teraz spomínajú aj blízki priatelia. Jej náhla smrť na rodinnej farme pri jazde na štvorkolke skrátka zaskočila každého. „Bola krásna, očarujúca, inteligentná, ten najmilší človek, akého môžete stretnúť. Všetci v rodine ju zbožňovali. Zdedila otcov šarm, po mame mala bohémsku charizmu,“ opísal dievča rodinný priateľ pre Daily Mail.

Iris Annabel Goldsmithová bola najmladšia dedička neuveriteľného bohatstva rodiny Rothschildových a tiež najmladšia dcérou svojich rodičov. Po havárii na štvorkolke ešte do rodinného sídla stihli prizerajúci zavolať sanitku, tá jej ale nemohla pomôcť. „Zavolali nás v pondelok o 15:15 k dopravnej nehode. Poslali sme vrtuľník, sanitku, tím intenzívnej starostlivosti a dvoch ďalších záchranárov,“ opísala médiám hovorkyňa záchranky. Polícia teraz smrť vyšetruje ako podozrivú.