Psíka majitelia priviazali k balvanu a hodili ju do rieky. Po záchrane hľadá nový domov

807

Nebohá fenka nemeckého ovčiaka Bella (11) si vytrpela veľa. Jej pôvodného majiteľa omrzela, preto sa rozhodli, že sa jej zbaví. A to bohužiaľ krutým spôsobom. Ku krku jej priviazali šuter a hodili ju s ním do rieky Trent v Farndone v anglickom grófstve Nottinghamshire. Bellu sa však podarilo zachrániť. Teraz hľadá nový domov.

Chudinka Bella sa skoro utopila. Našťastie išla okolo Jane Harperová, ktorá fenku videla a pribehla jej na pomoc. Nebyť jej, bola by najskôr už po smrti. Bella sa po záchrane zotavovala v starostlivosti Radcliffeového zvieracieho centra RSPCA v Nottinghame. Ochrancovia odviedli neskutočnú prácu a dnes sa má sučka opäť k svetu, uviedol Daily Mail.Pokus

Kedy už skončí týranie psov v rómskych osadách? Kvôli vážnej kožnej chorobe šteňa takmer ubili na smrť

 Pokus o zvieraciu vraždu  prežila 

Ella Carpenterová z RSPCA teraz vystúpila v rannej šou This Morning televízie ITV. „Došlo k úmyselnému pokusu ju utopiť. Bola hodená do rieky Trent uprostred noci. Tam strávila tri hodiny, než ju vďakabohu uvideli dvaja psičkári, ako sa hýbe a jej oči sa zrkadlia vo vode. To bolo okolo ôsmej ráno. Rokovali veľmi rýchlo a odvážne, keď sa vydali do vody,“ vyhlásila.

K týraniu sa uchýlila majiteľka fenky Charlene Lathamová (32) a jej partner Leigh Johnson (33) z mesta Ilfracombe v grófstve Devon. Na súde odznelo, že žena prosila svojho priateľa, nech jej maznáčika nehádže do vody, ale nepodnikla nič, aby tomu zabránila. Dostala preto peňažnú pokutu v celkovej hodnote v prepočte necelých 400 eur.

Chovateľ zlomil nohy levíčaťu, aby nemohlo utiecť pri fotení s turistami

 Nájde nový  domov? 

Jej krutý milenec sa trestu bohužiaľ vyhol. Ako uviedla organizácia RSPCA, nebol dostatok dôkazov, aby mohol byť obvinený. Teraz sa má Bella zase k svetu. Opäť stojí na všetkých štyroch labkách a hľadá nový domov. Je to milá fenka, ktorá si zaslúži pokoj a lásku. Zažila si toho už naozaj veľa.