Pre hviezdu hokejovej Sparty a bývalého reprezentačného gólmana Alexandra Saláka (35) si jeho manželka Míša (34) prišla priamo do bordelu!

Ako osláviť záver roka? Časť sparťanského tímu sa s tým nepárala a vyrazila v utajení na večierok do vykričaného domu. Veľmi divokú zábavu v centre Prahy však prerušil nepozvaný hosť – manželka jedného z prítomných hráčov, Míša Saláková!

 Drsná  hádka 

Manželka niekdajšieho reprezentanta, ktorý si zachytal aj na olympiáde v Soči, sa totiž dohmatala toho, že jej muž si chcel v klube „lapačkou“ siahnuť na úplne niečo iné, než sú hokejové puky.

„Nasledovala preto prudká hádka priamo na ulici!“ povedal redakcii svedok celej udalosti s tým, že týmto incidentom sa dostal vzťah Salákových na bod mrazu.

 Marš z  domu 

Saša si vraj musel ihneď nájsť nové bývanie, jeho Míša zase po Silvestri, ktorý strávila sama, utiekla z Česka. „Dubaj som neplánovala. Ja som neplánovala dovolenku vôbec. Toto bolo rozhodnutie z hodiny na hodinu. Táto dovolenka je tak trochu útek pred realitou,“ priznala blondínka na Instagrame

Nevera do trojky s modelkou stála slávneho DJ život! Pri úteku pred manželkou sa zrútil z balkóna a zomrel

 Miesto zmierenia  útek 

Na veľké zmierenie to medzi manželmi práve nevyzerá. Až sa totiž Míša z dovolenky vráti do vlasti, Alexander už bude najskôr vo Švédsku!
Včera sa totiž rozkríklo, že Salák na Sparte končí a má namierené do Djurgärdenu. „Stále sa to rieši. Nehnevajte sa, ale nebudem k tomu dávať ďalšie informácie,“ povedal Blesku brankárov agent Aleš Volek. Podľa zákulisných správ boli však s niekdajším reprezentantom problémy dlhodobo, a to vrátane samotnej kabíny.

Jesseho Jamesa: Podvádzajú všetci. Nevera je súčasť života!

Všetko vyvrcholilo incidentom ako z kabaretu, ktorý vraj Míša vytrúbila ďalším partnerkám. „Spoluhráčom sa za to ani neospravedlnil,“ povedal zdroj oboznámený s dianím v sparťanskej šatni.