Hrozný prípad zneužívania dieťaťa sa podaril vyriešiť austrálskej polícii spolu s ich ukrajinskými kolegami. Zadržali zvrhlý incestný pár, ktorý si nakrúcal sex so štvorročnou dcérou a detskú pornografiu potom predával na internete za Bitcoiny. Polícia ich vypátrala vďaka neuveriteľnému detailu na ich nahrávke.

Zvrhlý pár nakrúcal videá na Ukrajine a potom ich predával pedofilom do Austrálie a Ázie. Obludné nahrávky boli k dostaniu za kryptomenu v hodnote približne 70 dolárov. Austrálska polícia jednu z nahrávok dôkladne analyzovala a vďaka neuveriteľnému detailu sa im podarilo rodičia lokalizovať na Ukraine v meste Poltava.

Ukrajinská polícia mala ale problém rodičov vypátrať, pretože sa každé tri mesiace sťahovali. Našli ich až v meste Kryvyj Rih, ktorý má 690tisíc obyvateľov a nachádza sa približne 280 kilometrov od Poltavy. Na nahrávke z ich zadržanie matka drží svoju štvorročnú dcérku v náručí, zatiaľ čo policajti prehľadávajú ich byt a objavujú rôzne sexuálne pomôcky. Dvadsaťdeväťročná Ukrajinka a tridsaťročný Azerbajdžanec, ktorí sú podľa nepotvrdených informácií príbuzní (bratranec a sesternica), dcérku zneužívali už od jej dvoch rokov.

Dievčatko skončila po policajnej razii v starostlivosti odborníkov a svojich obludných rodičov s najväčšou pravdepodobnosťou už nikdy neuvidí. Perverznému páru hrozí až 12-ročné väzenie. „Keď som videl, čo tá žena urobila svojej dcére, tak ju ani nemôžem nazvať matkou. Nemôžem vám ani opísať, čo ten netvor tomu dieťaťu robil. Podľa mňa sa toto nedá vyliečiť,“ vyhlásil zástupca šéfa ukrajinskej polície Vyacheslav Abroskin.