Rodina Michaela Jacksona schválila jeho dcére Paris priateľa, je bohatý

1248

    Futbalista Chester Castellaw pochádza z hnuteľné rodiny a to bolo pre rodinu Jacksonových dostatočnou zárukou, že má Paris skutočne rád a nejde mu len o peniaze.

    „Zdá sa, že rodina ho má rada a je spokojná, že má zámožne zázemie v Beverly Hills, pretože prísne chráni dedičstvo detí. Rodina si chce byť istá, že je mladík s Paris zo správnych dôvodov,“ povedal zdroj stránke RadarOnline.

    Michael Jackson svojim deťom odkázal 40 percent zo svojho majetku, ďalších 40 percent svojej matke Katherine, ktorá je poručníčkou jeho potomkov, a zvyšných 20 percent dobročinným organizáciám.

    Presná výška majetku sa nedá určiť, kvôli tantiémám totiž stále rastie. Navyše kráľ popu za päť rokov posmrtne „zarobil“ v prepočte vyše 400 miliónov eur. Deti v 21 rokoch dostanú desatinu dedičstva, v 35 polovicu a v 40 zvyšok. Katherine Jacksonová mesačne zo zvereneckého fondu na deti dostáva okolo 70 000 eur.

    Mladý futbalista hrá za futbalový dorast klubu Real So Cal a je vraj neuveriteľne láskavý, citlivý a pre Paris je oporou.

    „Paris je do neho úplne zbláznená, stále o ňom hovorí, členom rodiny hovorí, že ho miluje a je jej spriaznenou dušou,“ dodal zdroj.

    Paris Jacksonová sa s novou láskou pochválila krátko po svojom návrate do rodinného sídla v meste Calabasas neďaleko Los Angeles. Predtým žila v dievčenskej súkromnej škole v Utahu, kde pôsobia terapeuti, ktorí pomáhajú teenagerom s depresiami a zvládaním smútku. Odišla tam po prepustení z liečebne po pokuse o samovraždu v roku 2013.

    Nebol to ale jej prvý problém, ktorý ju dostal na psychiatriu. Už v minulosti trpela depresiami. Dôvodom jej pokusu o samovraždu pred dvoma rokmi mohli byť problémy so spolužiakmi v škole aj súd, ktorý vedie jej rodina s firmou AEG kvôli smrti Michaela Jacksona au ktorého musela vypovedať. Tam sa vraj navyše dozvedela, že brat Prince má pravdepodobne iného otca ako ona.