V rámci projektu Jeden deň, jeden večer, sto kín prichádza 16. marca na plátna kapela Rolling Stones. Dokument o ich minuloročnom turné po Latinskej Amerike, ktorý kapelu zachytáva na vypredaných štadiónoch aj o samote v hotelových izbách, bude doplnený záznamom z ich koncertu v Havane.

Koncertovanie v Južnej Amerike má svoje špecifiká – horúco, dusno a temperamentný fanúšikovia. Dokument Olé Olé Olé režiséra Paula Dugdalea majstrovsky vystihuje atmosferu turné či už pred publikom alebo v súkromí. Toto je divoká a exotická cesta, na ktorú sa s Rolling Stones oplatí ísť!
 „Stouni“ hrali už všade okrem jedného miesta – kubánskej Havany. Havana Moon, záznam koncertu jednej z najslávnejších kapiel sveta. Koncertu, ktorý zbúral všetky doterajšie rekordy. Koncertu, ktorý bol vyvrcholením ich juhoamerického turné.


Tento unikátny večer môžu prežiť diváci po celej ČR okrem iného aj v Prahe, Brne, Ostrave, Hradci Králové, Plzni, Olomouci, Havířove, Tepliciach, Děčíne, Domažliciach, Chomutove, Jablonci nad Nisou, Karvinej, Karlových Varoch, Moste, Opave, Písku , Prostějove, Šumperku, Zlíne a mnohých ďalších mestách.