Ako je nebezpečné dohovárať si sex po internete, zistil Brňan Vladimír D. (45). Roztúžené sa vydal do jedného z bytov v Brne a tam namiesto radovánok dostal brutálny výprask. Pred sudcu sa teraz postavili štyria agresori a žena, ktorá erotiku sľubovala. Hrozí im až 14 rokov kriminálu.

Na jednom zo serverov si Vladimír dohovoril sex s Monikou R. (20), loviacou amantov pod prezývkou Leyla. V byte v Sirotkovej ulici ho vlani v júli nečakal sľúbený vášnivý sex, ale brutálny výprask.

Nezamestnaná Monika, slečna so základným vzdelaním, totiž miesto milovanie zavolala na roztúženého chlapa štyroch kumpánov. Na pervitíne závislá feťáčka totiž zistila, že chlap má veľa peňazí. Tlupa nezamestnaných povaľačov (21 až 25) chlapa zmlátila do krvi a olúpila.

Nemecký dôchodca sa s prostitútkou tak rozvášnil, že na izbe skolaboval a zomrel

 Šľapka si miestami  poplakávala  

„Po vzájomnej dohode obžalovaní svoju obeť zbili a olúpili o šesťdesiat tisíc korún (2400eur),“ uviedla v obžalobe štátna zástupkyňa Iveta Eichlerová.

Už raz trestaná Monika, ktorá ťažko vychodila základku, na súde naťahovala miestami plač. Neskoro. „Tak som to nechcela,“ kňučal.

Slováci v zahraničí: Slovenský Fantóm plzenských prostitútok si odsedí päť rokov. Hodiny ich mučil!

Za organizovanie lúpežného prepadnutia hrozí šľapke aj štvorici mladíkov, ktorí zorganizovali, až 14 rokov väzenia.