Ruská špiónka Chapmanová rozprávala v prvom interview o láske

1072

Uviedla to vo svojom prvom interview odvtedy, ako ju v júli vyhostili z USA.

Červenovláska povedala, že jej obľúbeným typom mužov sú „tí, čo potrebujú, aby bola láska najväčším a najúžasnejším citom v ich živote“.

Chapmanová poskytla interview pre novembrové vydanie ruskej mutácie časopisu Maxim, ktoré sa dostalo do predaja minulý týždeň.

Mladá žena, ktorej špionážny život bol pred pár mesiacmi prezradený, sa stala mediálnou senzáciou. Obálku novembrového Maximu skrášľuje v čipkovanej spodnej bielizni a drží strieborný revolver.

Vo vnútri magazínu na siedmich stranách táto 28-ročná kráska ukazuje obdivované krivky svojho tela – v čiernom saténe a červenej čipke, na nohách má topánky na ihličkovom podpätku. Maxim ju zaradil do zoznamu 100 najsexi žien Ruska.

Mladá žena priznala magazínu, že sa jej páčia muži, „ktorí sú lepší než ja“.

Chapmanovú v júli deportovali z USA spolu s deviatimi ďalšími tajnými agentmi v rámci najväčšej výmeny špiónov od čias studenej vojny. Washington vymenil s Moskvou týchto desať ruských agentov za štyroch uväznených Rusov, obvinených z odovzdávania tajných informácií Západu.

Hoci Kremeľ a ruské médiá oslavujú bunku ruských špiónov, údajne sa jej pred zatknutím v USA nepodarilo získať žiadne dôležité tajné informácie.

Ruský prezident Dmitrij Medvedev začiatkom minulého týždňa udelil agentom najvyššie štátne vyznamenania.