S fetovaný boxer Alain umlátil a upálil náhodného chodca!

Beštiálna vražda dvadsaťsedem ročného Tomáša!

587

Otrasný prípad beštiálnej vraždy začal riešiť Krajský súd v Brne. Z málokedy videnej brutality je obžalovaný profesionálny boxer Alain B. (30). Ten podľa obžaloby vlani v júli v drogovom ošiali a návale hnevu kruto a bezdôvodne zavraždil náhodného muža. Obeťou sa stal Tomáš O. (†27). Detaily vraždy, ktoré na súde odzneli, sú len pre otrlé povahy…

Tomáša stretol rozzúrený boxer náhodou pri garážach v brnenských Černovičkách. Muž sa chystal pred víkendovým rodinným výletom povysávať auto.

Zdivočelý boxer sa naňho vrhol a umlátil ho takmer na smrť. Auto aj s umierajúcou obeťou zapálil a dal sa na útek. „Pri zakladaní ohňa musel pritom vedieť, že mladíka čaká istá smrť,“ povedal žalobca.

 Vražedné besnenie  primitíva 

„Bol som pod vplyvom drog. Bral som denne viackrát. Vtedy som si vzal trojnásobnú dávku pervitínu ako obvykle,“ priznal súdu neúspešný profesionálny boxer a murár Alain B. Vôbec vraj nevedel, kam išiel, havaroval pri Holubiciach na poľnej ceste neďaleko koľají.

„Uvidel som tam bernardína a začal pred ním utekať. Dostal som sa potom z Holubíc do Brna,“ líčil sudkyni Dagmar Bordovskej začiatok svojho besnenia boxer.

„U garáží v Černovičkách som už bol z dávky pervitínu úplne mimo realitu. Uvidel som dve odstavené autá, hovoril som si, že by som z nich odmontoval súčiastky, ktoré by sa dali predať do bazáru alebo zberu. To bol jediný zdroj mojich príjmov,“ uviedol boxer.

Vraždiaci boxer Samuel Little je považovaný za najhoršieho sériového vraha Americky

 Železom do  hlavy 

Keď začal páčiť z odstaveného auta bočnicu, počul prichádzať auto. Predstieral preto, že opravuje vlastné vozidlo. „Pána som ani nevidel, robil som, že otváram jedny z dverí. Natrafil som ale priamo na jeho garáž,“ uviedol.

„Kričal na mňa, že som zlodej a že vykrádam jeho garáž. Dal mi zozadu do hlavy, ja som mu ale podkopol nohy, strhol ho na zem a sadol si naňho. Potom prišiel amok alebo čo, zrazu som mal v ruke železnú tyčku alebo kľúč a ranami som ho triafal do hlavy. Myslím, že bol čoskoro mŕtvy. Záchvat si neviem vysvetliť. Mal som asi toxickú psychózu,“ popísal vraždu boxer.

„Vôbec neviem, prečo som ho potom posadil do auta. Myslel som, že je už po smrti. Tak som auto zapálil. Čo všetko som urobil, som zistil až zo spisu,“ tvrdil boxer. „Stal sa veľký prúser. Viem, že svojho trojročného syna dlho neuvidím,“ vyhlásil.

Jeho hlas znel pokojne, svoju obeť počas polhodinovej reči ani raz nepoľutoval. Ľutoval len tržné rany na svojej nohe, ktorú si privodil pri preliezaní plotu.

Psičkárovi chceli dvaja gauneri uniesť fenku. Vykľul sa z neho boxer! Zrezal ich ako žito

 Zastavila ho až  streľba 

Nadrogovaný primitív po vražde Tomáša pokračoval v ďalšom besnení. V neďalekom autobazáre prizabil ďalších dvoch ľudí, ukradol džíp a absolvoval šialenú naháňačku s políciou. „Zastavili ho až varovné výstrely v Křenoviciach,“ povedal policajt Pavel Šváb.
Po nevinnej obete zostala zlomená mamička, ktorá navyše prišla krátko predtým aj o manžela, a tiež snúbenica. V septembri mali mať s Tomášom svadbu.

 Ďalšie štyri dni  „mimo“ 

Boxer sa ešte štyri dni po vražde nachádzal v takom fyzickom a psychickom stave, že mu polícia nemohla oznámiť obvinenie. Je obžalovaný okrem vraždy a lúpeže aj z výtržníctva, ublíženia na zdraví, poškodenia cudzej veci a neoprávneného užívania cudzej veci. Hrozí mu doživotie.

Brutálna vražda nevinného mladíka otriasla Brnom. „Ten chlapec za nič nemohol. Pre každého by sa rozdal. Bol taký dobrý… A stretne takého zmr*da,“ uviedlo na sociálnej sieti dievča, ktoré sa poznalo s obeťou krvavého činu už od základnej školy.

Profesionálny boxer „radil“, ako zmlátiť partnerku. Za trest prišiel o licenciu

Proces bude pokračovať vo štvrtok výsluchmi znalcov, psychiatrov a psychológov. „Bol to dobrý chlapec, ale potom si našiel dievča, čo išlo v pervitíne. Ona išla na liečenie a on do toho spadol,“ povedal krátko po čine známy boxera. „Ak ale urobil to, čo sa hovorí, tak nech zhnije v base. Je to netvor,“ dodal.