S podrezaným hrdlom našli v Španielsku juniorskú plavkyňu Karolínu, zadržala jej brata

1040

Ako podivná samovražda sa najprv javila šokujúca smrť Karolíny Kaverovej († 14), dcéry ruskej psychologičky Oľgy Kaverovej dlhodobo pôsobiacej v Španielsku. Došlo k nej už v polovici júna. Až pitva potvrdila, že nešlo o dobrovoľný odchod zo sveta a že bodné a rezné rany na krku si dievča nezasadila sama. Polícii začala pátrať po okolnostiach, za ktorých zmizol Karolínin 16-ročný brat. Na sklonku septembra ho vypátrali a zdržali kriminalisti stovky kilometrov ďaleko, až v Nemecku!

Šok pre všetkých, ktorí ju poznali, aj pre priateľov z plaveckého oddielu, s ktorým sa zúčastnila medzinárodných súťaží. Sympatická mladá Ruska Karolína Kaverová odišla do Španielska so svojou matkou a starším bratom (16) a pôsobila dojmom spokojného a veselého dievčatá.

Aj preto všetkých šokovalo, keď sa v polovici júna objavili správy o jej náhlom a krvavom skone, ktorý bol pôvodne označený za samovraždu. Dievča si vraj poranila hrdlo. O prípade informoval rad zahraničných a ruských médií.

Brutálna, rituálna vražda matky, ktorej traja súrodenci vydlabali oči a kúpali sa v jej krvi

Podľa serveru CrimeRussia.com niekoľko dní pred šokujúcim nálezom odcestovala Karolínina matka, svojrázna psychologička Olga Kaverová z domovského katalánskeho mesta Mataró do Ruska. Kaverová je podľa zistení španielskych médií zakladateľkou Medzinárodného inštitútu pre ľudskú reprodukciu PUER a zaoberá sa alternatívnou liečbou ženskej neplodnosti.

Obe dospievajúce deti nechala v Španielsku, keď sa ale znenazdajky prestali hlásiť, požiadala susedov, aby overili, že je všetko v poriadku. Muž vošiel do domu a našiel telo dieťaťa. Jej brat v dome nebol.

Toto nie je scenár béčkového hororu! Zo žiarlivosti sestre († 17) vydlabala oči, odrezala uši a dobodala

Až keď pitva potvrdila, že zranenie si Karolína v žiadnom prípade nemohla spôsobiť sama, začala španielska polícia prípad vyšetrovať ako násilný skutok. Bolo zrejmé, že kľúčové svedectvo o tom, čo sa v dome stalo, by mohol priniesť jej brat, po tom sa však zľahla zem. Španielska polícia na neho vydala zatykač.

V tento pondelok priniesol portál Vesti.ru informácie o tom, že mladík bol zadržaný až v Nemecku. Hoci nemá mať doteraz žiadny kriminálny záznam, podľa serveru Ria News je v prípadu hlavný podozrivý.

Krvavý masaker v Modranke! Manželov Jozefa a Adrianu našli ležať v kaluži krvi.