„Som si istá, že Kasi si na to teraz zvykne. Budú sa objavovať fotky ako tieto. Ľudia sa s ním stále chcú fotiť a on vždy súhlasí. Je zvyknutá, že je známa osoba,“ cituje Christine denník Daily Mail.

    „Nemyslím si, že sa niečo stalo medzi ním a tou brazílským dievčaťom. Videla som tie fotky a nevyzeralo to, že by s ňou niečo robil. Na fotkách je mladé dievča. Viem, že sa Kasi bude hnevať. Ale porozprávajú sa o tom a vyriešia to.“

Bolt s priateľkou Kasi chodí viac ako dva roky, ale cez víkend si v Riu užíval na diskotéke. Potom skončil v posteli so študentkou Jady Duarte (20), ktorá sa spoločnými fotkami s olympionikom pochválila na internete.

bolt 01
foto:Sio1net

„Usain neuznáva neveru. Keď spolu hovoríme, zdá sa, že je proti tomu. Pokiaľ viem, nikdy to neurobil. Keď bol oveľa mladší, pozeral po dievčatách, ale od doby, čo je s Kasi, nič také by neurobil. Nepodvádza. Rodičia ho vychovali, aby nerobil také veci. Vyrastal v kresťanskej rodine a jeho matka taký životný štýl neuznáva, takže si nemyslím, že by vôbec niekedy podvádzal,“ hovorí Christine.