Samovražda miliardára! V kaluži krvi ho našla jeho sekretárka, zastreleného brokovnicou!

448

Newyorskú Wall Street šokovala smrť miliardára Thomasa H. Leeho. Sedemdesiatosemročný businessman spáchal samovraždu vo svojej kancelárii, kde ho našla v kaluži krvi jeho asistentka. Boháč sa zastrelil brokovnicou. Zostala po ňom jeho manželka Anna Tenenbaumová, ich deti a vnúčatá. Jeho rodina podľa známych trpí žiaľom.

Miliardár Thomas H. Lee bol známou figúrou na najväčšej burze sveta – newyorskej Wall Street. Vo štvrtok sa ale po finančnej štvrti rozniesla zdrvujúca správa. Známy miliardár spáchal samovraždu. V jeho kancelárii na známej 5. Avenue ho našla asistentka, ktorá ho tam išla hľadať, pretože o sebe nejaký čas nedal vedieť. Sedemdesiatosemročný muž sa zastrelil. Na miesto sa rozbehli záchranné zložky, ale mužovi už záchranári nemohli pomôcť.

Lee, absolvent Harvardu a priateľ manželov Clintonovcov, bol otcom piatich detí a dedkom dvoch vnúčat. Zostala po ňom manželka Ann Tenenbaumová, ktorú si Lee vzal v roku 1997 a s ktorou má dvoch synov Jesseho a Nathana a dcéru Rosalie. Lee svoju manželku spoznal vďaka vášni pre umenie.

Ďalší ruský miliardár zavraždený! Boháča našli s prestrelenou hlavou

Ann je známou figúrou vo svete umenia a je dokonca členkou správnej rady prestížneho Metropolitného múzea umenia v New Yorku. Pozostalí po miliardárovi smútia. Pred rodinné sídlo začali ľudia nosiť kvety. Jeden z ich susedov pre americký New York Post uviedol, že rodina doslova „trpí“. „Bol som s ním v kontakte pred dvoma týždňami,“ uviedol ďalší jeho známy s tým, že nikto netuší, prečo si vzal život.