Bezmála v ozbrojenú potýčku prerástlo ďalšie dejstvo sporu o spoločnosť Heavy Machinery Services v Česku. Ako informuje ČTK, Krajský súd v Českých Budějoviciach na ňu v stredu 26. 6. vyhlásil konkurz. Lenže keď insolvenčný správca chcel vykonať inventarizáciu majetku, narazil na odpor ozbrojenej 30člennej skupiny.

Scény ako z akčného filmu bolo možné vidieť v pondelok nad ránom v areáli vagóniky Heavy Machinery Services v Lounoch. Pustili sa tu do seba dve skupiny mužov ozbrojených tyčami, bejzbolkami, a údajne dokonca aj samurajskými mečmi. Do akcie museli zasiahnuť policajti.

„K ozbrojenému konfliktu medzi dvoma skupinami pri insolvenčnom konaní spoločnosti Heavy Machinery Services vyrážali policajti,“ informovala agentúra Aktu.cz. Na záberoch a fotografiách je zrejmé, že na miesto prišla väčšia ozbrojená skupina mužov, ktorí nemienili len tak ustúpiť.

Režiséra Jakubiska a jeho žena Deana dobehla exekúcia! Prišli o vilu za státisíce eur!

„Riešime situáciu vo firme. Ide o zložitý právny problém a my zisťujeme, či dochádza k porušeniu. Keďže došlo ku konfliktnej situácii, polícia je na mieste, aby zaistila bezpečnosť,“ uviedla hovorkyňa polície Irena Pilařová.

Situácia po chvíli začala eskalovať a policajti na mieste museli použiť varovný výstrel. Potom situáciu upokojovali až do príchodu ďalších posíl. Podľa informácií Aktu.cz zamestnanci kvôli tomu nemohli ísť ráno do práce. Táto situácia vraj potrvá až do vyriešenia celého sporu.

Škandál u susedov. Manžel Andrey Verešovej Volopich vraj išiel v detských exekúciách!