Šéf Amazonu nechal popraviť manželku pred očami vlastných detí

794

Mexičanka Abril Pérez Sagaónová (†48) zrovna išla s deťmi na letisko, keď pri ich aute zastavil muž na motorke, vytiahol zbraň a vypálil dve guľky. Prvá ju trafila do hlavy, druhá do krku. A polícia má jasno: nájomného vraha na ňu poslal jej manžel Juan Carlos García (48), bývalý šéf mexickej pobočky Amazonu!

Kým deti zo zadných sedačiek kričali hrôzou a bezmocne sledovali, ako mamička krváca, právnik, ktorý s nimi vo vozidle cestoval, rýchlo zavolal sanitku. Abril síce bola prevezená do nemocnice v Mexico City, tam ale svoj boj o život definitívne prehrala.

 Rozrazil manželke  lebku! 

S manželom, ktorý si podľa polície jej vraždu objednal, vraj mala dlhodobé spory. Chcela sa s ním nechať rozviesť a ich tri deti vychovávať sama, s tým ale García ostro nesúhlasil.

Ľudia ho poznali ako úspešného biznismena a sympaťáka, doma sa z neho však stával násilník, ktorý ženu pravidelne mlátil. Mexické médiá zmieňujú, že raz, keď spala, na ňu zaútočil baseballovou pálkou a zbil ju tak brutálne, že Abril utrpela zlomeninu lebky a len zázrakom vtedy prežila.

Emocionálne silné fotky vám ukážu domáce násilie bez cenzúry

 Zaplatil a  utiekol 

Za tento útok, ktorý súd klasifikoval ako pokus o vraždu, skončil García na desať mesiacov vo väzení, začiatkom novembra bol ale späť na slobode. Nenávisť k manželke však bola taká silná, že sa rozhodol pre definitívne riešenie: nechá ju popraviť!

Objednal si na to vraj neznámeho anonymného zabijaka a potom pláchol nevedno kam. „Možno už úplne zmizol z krajiny. Mal dosť peňazí na zaplatenie vraha aj na to, aby si zariadil všetko potrebné,“ myslí si rodina zavraždenej Abril.

Bránila dcérku pred šikanovaním rómskych detí a skončila v nemocnici a bojí sa o život