Sériová vrahyňa si chce vziať zlodejku, musela jej sľúbiť, že už nebude zabíjať

1006

Vrahyňa Joanna Dennehyová (38) je známou postavou britskej kriminalistky. Táto trojnásobná vrahyňa so svojou charizmou sa snažila zmanipulovať dozorcu či sudcu. Detektívi ju nazývajú najnebezpečnejšou ženou britského väzenstva. Tá ale teraz na prekvapenie oznámila svadbu s inou odsúdenou ženou, Hayley Palmerovou.

Joanna si padla do oka sa zlodejkou Hayley Palmerovou, keď sa spolu zoznámili vo väznici v Middlesexe. Hayley na sobáš pristúpila iba pod podmienkou, že už jej nastávajúce nebude nikoho vraždiť.

Prečítajte si 13 desivých citátov sériových vrahýň

K ich smole ale boli krátko po oznámení obe hrdličky rozdelené a presunuté do iných väzníc. Palmerová aj napriek tomu pokračuje v získaní príslušných dokumentov, aby mohla svadba dvoch žien prebehnúť, informoval Daily Mail.

Že by karma? Covid popravil vrahyňu vo väzení!

A to aj napriek skutočnosti, že Dennehyová dostala doživotný trest. Je jednou z mála žien, ktorá si v Británii doživotie vyslúžila. Počas desiatich dní zavraždila troch mužov. Svoje obete zmanipulovala na sexuálne ponuky a svoju, ako tvrdí, neodolateľnú charizmu. Potom využila príležitosť a svoje obete ubodala.

Sexy vrahyňa z drogového kartelu je po smrti! Zastrelila ju v prestrelke polícia

„Je to veľmi divný vzťah, ale na druhú stranu treba povedať, že sa k sebe tak nejako hodia,“ povedal jeden z ich priateľov. Podľa jeho slov sa k sebe obe odsúdené majú, ako keby prežívali svoje prvé lásky na strednej. „Hayley si robila srandu z toho, že Joanna asi nebude krájať tortu, pretože nôž do ruky jej nikto radšej nebude chcieť dať,“ dodal.

Pár sa chcel údajne vziať do konca roka. Palmerová si vraj už zmenila meno na Denneyhová.