Sestra Meghan po škandalóznym rozhovore, varuje Harryho! Pomôže jedine terapia…

891

Povedie oslobodzujúca spoveď Sussexu k rozvodu? Odlúčená nevlastná sestra Meghan Markleovej (39) Samantha (56) je o tom presvedčená a nabáda vojvodu, nech zájdu na terapiu a rozpohybujú „ospravedlňujúce turné“, než ich manželstvo nenávratne skrachuje.

Ubehol týždeň od šokujúceho rozhovore s Oprah Winfreyovou (67), napriek tomu vojvodovia zo Sussexu zostávajú najdiskutovanejšou témou hneď po Koronavirovej pandémie. Ohrdnutá Samantha Markleová sa na ich účet vyjadrila niekoľkokrát, väčšinou reagovala priamo na to, čo dvojica vypustila do éteru. Teraz ale prichádza s varovaním – ak nezačnú naprávať napáchané škody, ocitne sa ich manželstvo v troskách.

„Ak nezačnú dochádzať na párovú terapiu, nebudú pracovať na tom, aby boli úprimní, a neospravedlnia sa všetkým, ktorých poškodili, tak nevidím inú možnosť, než že ich manželstvo skončí rozvodom,“ uviedla Markleová pre TMZ.

Tajná svadba Meghan a Harryho v záhrade? Len ďalšia lož! Kňazi odhalili, ako to skutočne bolo

Princ o tom podľa nej už začal premýšľať. „Možno to už zvažuje, mal by, pokiaľ mu správne funguje čelný lalok. Nemá už dvanásť,“ dodala ironicky. „Ktorému chlapovi by toto vyhovovalo? Alebo bol v tejto situácii šťastný? V momente, keď s ňou začne nesúhlasiť a odťahovať sa od nej, v tú chvíľu to začne byť škaredé. Ak teda nemá dobrého právnika, alebo obaja dobrého terapeuta,“ pokračovala so svojimi domnienkami.

Markleová nezabudla do diskusie vmiesiť sestrin (ne)vzťah s ich otcom Thomasom Markleom (76). Meghan by sa mu mala okamžite ospravedlniť. „Ublížila mužovi, ktorý jej doprial neuveriteľný život. Prvý krok by mal byť na nej. Rodičia svoje deti budú vždy bezpodmienečne milovať, ale preboha, veď ona mu strašne ublížila,“ povzdychla si nad rodinnou situáciou.

Vojvodkyni Meghan na kráľovskom webe neuviedli kariéru herečky, potom ju pridali

Samantha sa domnieva, že by Meghan s Harrym mali rovno rozbehnúť „ospravedlňovacie“ turné a obísť všetkých osočených a ranených ich „podlým a lživým“ rozhovorom.