Sexbomba Natacha tvrdila, že má zoznam pedofilných politikov! Našli ju mŕtvu

1825

Argentínska modelka Natacha Jaittová († 41) bola v sobotu nájdená mŕtva vo svojom byte. Podľa pitvy jej zlyhali orgány kvôli predávkovaniu tvrdými drogami. Rodina a fanúšikovia tvrdia, že jej na život siahol niekto iný. Natacha si totiž pred smrťou narobila mnoho mocných nepriateľov vo vysokých kruhoch a na sociálnych sieťach sa zverila, že jej ide o život.

Štyridsaťjedenročná hviezda televíznych show a sociálnych sietí Natacha Jaittovou našli kriminalisti mŕtvu v jej byte v Buenos Aires. Ležala nahá na svojej posteli a v nosných dierkach mala ešte zvyšky kokaínu. Predošlú noc slávila so svojím priateľom na súkromnom večierku. Podľa oficiálnej verzie okrem tejto drogy užila LSD a celé to prekladali šampanským.

Pitevný protokol tvrdí, že žene náhle zlyhali životne dôležité orgány. Okrem toho na jej tele sa nenašli žiadne známky po násilí. Oficiálna verzie policajného vyšetrovania stanovila, že smrť pravdepodobne spôsobila kombinácia alkoholu a drog.

Časť verejnosti si však myslí niečo iné. Modelka a matka dvoch detí totiž v poslednom roku vyhlasovala, že disponuje dôkazmi o tom, ako niektoré významné osobnosti z radov športovcov, politikov a z mediálneho sveta sexuálne zneužívali deti.

  • Na sociálnych sieťach žena oznámila, že jej idú títo ľudia po krku: „UPOZORNENIE! Nehodlám páchať samovraždu, ani sa predávkovať kokaínom a utopiť sa vani. Takže až sa niečo také stane, nebude to má vina,“ napísala vlani v máji na svoj Twitter.

Podľa ženinho brata však Natacha kokaín nikdy neužívala a v kombinácii s predpísanými liekmi by to ani nešlo. Spolu s jej právnikom tvrdia, že išlo o vraždu. A zdá sa, že modelke nešlo o život prvýkrát.

Modelka bola nájdená mŕtva. Zabila sa sama, alebo za tým stoja moslimovia?

Sama sa zverila, že už skôr unikla smrti len o vlások, keď ju v roku 2016 neznámy mladík bodol do krku skrutkovačom. Polícia teda ďalej vyšetruje príčiny a okolnosti úmrtia. Zistila už, že v čase pred nálezom ženinho mŕtveho tela sa v dome nachádzalo päť ďalších osôb.

Ruskí agenti odvliekli z letiska modelku, ktorá tvrdila, že má „kompromitujúce materiáli“ na Trumpa a Putina

 

Nové svedectvo o drogách, prostitútkach a otročení na jachte starého miliardára na ktorej záhadne zomrela modelka († 20)