Sexi dvojčatá dráždili fanúšikov zvodnými fotkami. Potom jedno z dievčat tragicky zomrelo!

627

Fanúšikovia brazílskych dvojčiat a modeliek Lary a Dary Cleaver Afonsových sú v šoku. Keď sa dvadsaťšesťročné sestry vracali domov z fotenia, ich auto sa v zákrute prevrátilo. Vodička Lara vyletela von z auta a na mieste svojim zraneniam podľahla. Údajne mala zaspať za volantom.

Dvadsaťšesťročné dvojčatá Laru a Daru z Brazílie miluje tisíce fanúšikov, ktorí radi sledujú ich šteklivé fotky. S tými teraz ale zrejme koniec. Jedna zo sestier je po smrti.

K tragédii došlo cez tento víkend. Sestry sa spoločne autom vracali z fotenia v brazílskom Sao Paule. V aute s nimi sedela aj sesternica Viktoria (25). Cesta bola dlhá a vodička Lara bola zrejme po dlhom dni unavená. Podľa polície zaspala a to viedlo k tragédii.

 Sestra Dara nehodu  prežila 

V zákrute sa vozidlo prevrátilo a vodička vyletela z vozidla von. Na miesto nehody sa ihneď začali schádzať záchranári, ktorí zraneným dievčatám začali ihneď pomáhať. Lara bohužiaľ utrpela početné zlomeniny a zranenia. Aj napriek všetkej snahe lekárov o pár hodín neskôr v nemocnici zomrela.

Sestra Dara bola s vážnymi zraneniami taktiež prevezená do nemocnice, jej stav by mal byť ale v súčasnej chvíli stabilizovaný. Sesternica z nehody vyviazla len s ľahkými zraneniami a už by mala byť v domácom liečení.

 Správa o smrti fanúšikov  zasiahla 

Lara bola podľa amerického denníka New York Post pochovaná začiatkom týždňa v rodnom meste Olímpia na juhu krajiny. Za krásnou Brazílčankou smúti nielen jej sestra s rodinou, ale aj jej sledujúca. Pod poslednú fotku, ktorú s dvojčaťom Darou zdieľala minulý týždeň, pribudlo mnoho dojemných odkazov. „Bože, to je taká smutná správa. Posielam veľa síl celej rodine,“ napísal jeden z fanúšikov. „To je strašné. Úprimnú sústrasť pozostalým,“ uviedol ďalší sledujúci.