Sexuálne sadista a kanibal, ktorý jedol mäso svoje obete, dostal novú prácu. Stal sa kuchárom!

970

Graham Fisher (46), ktorý sa pokúsil a zavraždiť českú študentku, si odpykáva dvadsaťjedenročný trest v psychiatrickej liečebni Broadmoor v Anglicku, kde ho zamestnali ako kuchára!

Nového kuchára má psychiatrická liečebňa Broadmoor, ktorá sa nachádza neďaleko Londýna. Je ním Graham Fisher, ktorý si tam odpykáva dvadsaťjedenročný trest za brutálne vraždy dvoch žien. V januári 1998 uškrtil Clare Letchordovou († 40) a rovnakým spôsobom zavraždil aj vdovu barle O’Connerovou († 75). Strážcom zákona navyše priznal, že Letchordovej odrezal rameno, z ktorého neskôr jedol mäso.

V roku 2008 sa navyše priznal k napadnutiu ďalších žien. V ten istý mesiac, kedy došlo k vraždám, napadol aj českú študentku, ktorú stretol vo vlaku na ceste do Londýna. Devätnásťročné dievča sa mal pokúsiť znásilniť a zabiť na záchodoch. Ďalej sa priznal k znásilneniu štyridsaťročnej ženy, ktorú podľa informácií BBC sexuálne napadol u nej v dome v Londýne v roku 1991.

Detská milenka kanibala sa vrátila do školy. Valeria (12) sa deťom chválila, že jedla ľudské mäso!

Prokurátor Fishera vtedy označil za sexuálneho sadistu, ktorý napáda bezbranné a osamotené ženy. Fisher mal navyše podľa informácií denníka The Independent vyšetrovateľom povedať, že ho vzrušuje, keď vidí, že jeho obete majú strach.

Kanibal pozval ženu na romantickú večeru, kde ona bola hlavný chod…

Súd mu nakoniec vymeral dvadsaťjeden rokov, avšak neposlal ho do väzenia, ale späť do Broadmoor. Tam tiež teraz dostal novú prácu! Zamestnali ho v tamojšej kuchyni, kde pripravuje kuracie na karí, pizze a piškótové torty. „Milujem varenie. Robím piškótový írsky koláč, zázvorový koláč a citrónový koláč. Tiež rád robím kuracie na kari,“ mal podľa denníka The Mirror písať svojmu priateľovi.

Morbídne obézneho kanibala, ktorý predával grilované mäso svojich obetí, našli mŕtveho v cele