Z týchto fotografií sa človeku zviera hrdlo. Zachytávajú zranenia ešte len dvadsaťročnej mladej ženy z Bulharska, s ktorou sa osud nemaznal.

Naletela sladkým slovám pekného muža, ktorý jej sľúbil nový život v Holandsku. Lenže po príchode do Haagu zistila, že jej vyvolený je tyran a pasák, ktorý ju chce donútiť k prostitúcii.

 Jazvy má na  tele i na duši 

Žena, ktorej meno zámerne nebolo zverejnené, odmietla sa podvoliť. Lenže nasledovalo bitie, vyhrážanie a ukrutné týranie, po ktorom zlomená Bulharka s nútenou prostitúciou radšej súhlasila. Nič iné jej nezostávalo. Ďalšie rany päsťami a kopance by nemusela prežiť. Týranie bola nesmierne a znásilňovanie nemalo konca.

„Mladá žena sa zoznámi s mladým mužom, ktorý jej sľúbi všetku lásku sveta a odvezie ju do Holandska. Lenže keď dorazí na miesto, uvedomí si, že musí šliapať na uliciach s ďalšou Bulharkou a dvoma Nigerijkami. Odmieta, ale bitím je donútená predávať svoje telo po dobu 8 mesiacov,“ povedal humanitárny pracovník Norbert Ceipek z Rakúska.

Práve on desivé zábery zverejnil, aby jeho organizácia z Bulharska, kam sa presťahoval, získala viac peňazí na pomoc sexuálnym otrokyniam. Pasák vzal nakoniec obe svoje bulharské prostitútky na návštevu do domoviny. Obe sa pokúsili utiecť. Jednej sa to podarilo, ale ženu z fotiek chytili a opäť zmlátili.
Pasák ju potom vyhodil pred nemocnicou a ušiel. K svojmu prekvapeniu bol neskôr zadržaný políciou. Jeho ešte väčšie prekvapenie bolo, že zbitá žena prežila a dosvedčila, že práve on ju takto zmrzačil. Má desivé jazvy na hlave, bruchu, chýba jej časť pier. Ceipek dúfa, že zverejnením jej osudu získa viac peňazí pre to, aby mohla ísť na plastické operácie.