Sexuálny maniak, ktorý roky väznil dve dievčatá, ako sexuálne otrokyne, ide na slobodu po prepustení z väzenia!

1604

Po sedemnástich rokoch sa dostal na slobodu Viktor Mochov (70). Ruský násilník si vo väzení odpykával trest za únos dvoch maloletých dievčat Jekateriny Martynovej a Jeleny Simachinovej, ktoré držal ako sexuálne otrokyne zamknuté v pivnici v ruskom meste Skopin, kde ich opakovane znásilňoval! Dnes už dospelé ženy majú z prepustenia tyrana strach. Boja sa, že ich Mochov, ktorého ruské médiá prezývajú ako „maniak zo Skopinu“, bude na slobode prenasledovať.

Peklom si prešli dve ruské dievčatá Jekaterina Martynová a Jelena Simachinová. Dievčatá začiatkom októbra roku 2000 uniesol pedofil Viktor Mochov a zavrel ich do podzemného bunkra, ktorý si postavil v blízkosti svojho domu v ruskom meste Skopin. V únose mu pomohla jeho vtedajší priateľka.

Jekaterina v čase únosu mala iba štrnásť rokov a Lene sedemnásť rokov. Pod zámkom ich držal takmer štyri roky, počas ktorých si dievčatá prešli peklom. Mochov ich opakovane bil a znásilňoval.

Desivé detaily únosu podnikateľky Jany! Ako sa zbavili tela a kam zmizlo jej auto?

„Podozrivý držal dievčatá v pivnici pri jeho dome, aby sa na nich mohol dopustiť násilných sexuálnych činov. V súčasnej dobe je jedna z oslobodených rukojemníčok v ôsmom mesiaci tehotenstva. Staršie dievča už má dve deti, porodila v rokoch 2001 a 2003 dvoch chlapcov,“ uviedla pre rádio Echo Moskva zástupkyňa žalobcu Irina Sablinovová v čase, keď sa dievčatá z držania podarilo oslobodiť.

Dieťa Leny zomrelo pri pôrode. Dievčatám sa podarilo oslobodiť vďaka tomu, že ich Mochov po troch rokoch začal brať von. Vtedy sa väzenkyniam podarilo nechať odkaz, vďaka ktorému ich polícia vystopovala.

Trinásťročné dievča utiekla únoscovi! Najskôr len mlčala, nejedla ani nepila, hovorí jej záchrankyňa

Mochov bol zatknutý a odsúdený na sedemnástich rokov vo väzení. Podľa informácií rádia Slobodná Európa sa však po dlhej rade rokov dostal na slobodu. Jeho prepustenie potvrdila hovorkyňa väznice v meste Saratov Julia Penkov. Unesenej dievčatá si za tú dobu vybudovali svoj život.

Jekaterina, ktoré má tridsaťpäť rokov, je šťastne vydatá a dnes už tridsaťosemročná Lena je učiteľkou angličtiny. Obe dve dievčatá sa boja, že ich Mochov po prepustení vyhľadá.

 Navrhol, aby sa stretli v televíznom  programe 

Podľa informácií Yahoo! News si už vo väzení našiel adresu Jekateriny! „Kaťa napísala knihu, kde zo mňa urobila monštrum. Potom som jej napísal dva listy. Prosil som ju, aby mi odpustila utrpenie, ktoré som im spôsobil. Kaťa nepovažovala za potrebné mi odpovedať,“ povedal Mochov ruským médiám s tým, že jej navrhol, aby sa stretli v televíznom programe.

Teraz chce na rozhovoroch zarobiť milióny a odísť na Filipíny

„Môže si pre mňa prísť. Ak sa stretneme, budem sa veľmi báť. Som šokovaná a mám z toho hrôzu. Nedokážem si teraz predstaviť, čo budem robiť, a bojím sa si stretnutie len predstaviť,“ uviedla Katja. „To, čo sa mi stalo, zanechalo v mojej duši hlbokú ranu, ktorá sa nikdy nezahoja. Pretože v našej krajine neexistuje žiadny program na ochranu obetí trestných činov, budeme musieť vziať ochranu do svojich rúk,“ dodala Lena.

Únos a znásilnenie dieťaťa