Katerina Semyonovová už sa vo vedení cestovnej kancelárie neukáže. Medzitým, čo sa Rusko prepadá do ďalšej vlny koronavírusu, mladá Ruska učila klientov, ako sa vyhnúť pozitívnym testom. Tí sa s falošnými výsledkami vydávali na cesty naprieč Európou.

Sexy šéfka ruskej cestovnej spoločnosti bola vyhodená zo svojej pozície potom, čo mala turistov učiť, ako obísť testy na covid, aby sa dostali na svoju vysnívanú dovolenku. Tridsaťročná Katarína Semyonovová odporúčala svojim zákazníkom, aby užili dezinfekčný sprej. Ten mal zamedziť pozitivite testov, uviedol Daily Star.

„Povedala som im, aby si sprej Miramistin nastriekali všade. Hlavne do úst a do nosa. No, a ono to fungovalo! Ďalšie test bol už negatívny,“ vysvetlila ľstivá Ruska. Turisti tak mohli odletieť na dovolenku, aj keď bol prvotný test pozitívny.

Milovala banditu

„Za to by mala byť potrestaná,“ ​​ozývalo sa z úst kritikov hlavne z toho dôvodu, že situácia v Rusku nie je ohľadom koronavírusu nijako priaznivá a nakazení stále pribúdajú. „Vzhľadom k nášmu zdravotníctva by cestovná kancelária mala uvaliť na klientov karanténu, ale oni namiesto toho leteli do Egypta,“ uviedol kanál Bal Debyutantok. „Potom sa nečudujme, že treťou vlnou zahlcujú nemocnice,“ rozhorčene upozorňovali v televízii.

Spoločnosť krátko nato uviedla, že mladá Ruska bola z cestovnej kancelárie Anex Tour vyhodená. Situácia s pandémiou sa medzitým v Rusku prudko zhoršuje. V pondelok Rusko v dôsledku prudkého nárastu varianty delta zaznamenalo 611 nových úmrtí.

Ruskí agenti odvliekli z letiska modelku, ktorá tvrdila, že má „kompromitujúce materiáli“ na Trumpa a Putina

Lekári v Irkutsku a na Sibíri varovali, že sa zdravotný systém rúca. „Máme čo do činenia s treťou vlnou,“ uviedli. Upozorňujú, že Rusko potrebuje tvrdé a drastické opatrenia, očkuje sa podľa nich pomaly a ani zrýchlené podávanie vakcín situáciu nezachráni.

Floridskí Rómovia sú na súde za 40-miliónový podvod s veštením