Atraktívna modelka a novopečená mamička Yessenia Estefania Alvaradová (†24) z Mexika bola od augusta nezvestná po tom, čo ju údajne uniesla štvorica mužov priamo z ulice. Pátranie po nej skončilo bohužiaľ tragicky.

Telo modelky bolo teraz nájdené spoločne s 10 ďalšími obeťami v masovom hrobe. „Vrátiš sa nám späť,“ dúfal jej brat počas pátrania. „Si úžasná žena a skvelá matka,“ napísal o Alvaradovej, ktorá mala ročné dieťa.

Únos Slovenky v Tanzánii! Štyria muži ju vtiahli do auta

 Mŕtvolu  identifikovala rodina podľa šiat 

Bohužiaľ jeho modlitby ani prosby neboli vypočuté. Došlo na najhoršie. Ženu identifikovali jej príbuzní na základe šiat, ktoré polícia zverejnila na facebooku so žiadosťou o pomoc zistiť identitu šiestich obetí nájdených na konci septembra.

Testy DNA následne potvrdili, že telo patrí zmiznutej modelke. Ostatné obete polícia neidentifikovala, zatiaľ však zadržala troch podozrivých. Rodina je zo smrti svojich blízkych zdrvená. Najhoršie ju nesie práve brat.

Podnikateľku našli s odrezanou hlavou! Manžel NEZAPLATIL VÝKUPNÉ, napísali k telu únoscovia

 Leť vysoko, moja  kráľovná! 

„Leť vysoko, sestrička. Budeš mi chýbať tak moc, sestrička, moja životná parťáčku. Čoskoro dovidenia, opäť budeme spolu, moja kráľovná,“ napísal zdrvený Juan Carlos Alvarado Rivera na sociálnej sieti v dojemnom poste.