Šialená vražda otriasla americkým Missouri. Vo svojom dome bola nájdená mŕtva učiteľka aj so svojou jedenásťročnou dcérou. Policajti zatiaľ nemajú jediného podozrivého. Vraždu nahlásil rodinný príbuzný.

Štyridsaťtriročná Allison Abitzová (†43), ktorá vyučovala na druhom stupni základnej školy v Fultone, a jej dcéra Jozee (†11) boli nájdené mŕtve v nedeľu večer vo svojom dome južne od Columbie, uviedla kancelária šerifa okresu Boone podľa denníka New York Post.

Nevyriešený prípad z archívu: Vražda dvojročného chlapčeka bola vyriešená po 58 rokoch! Polícia dostala tip z Facebooku

„Na základe nájdených dôkazov na mieste činu môžem povedať, že sa zrejme jednalo o vraždu,“ vysvetlil policajt Brian Lear. Detektívi musia byť podľa Leara v súčasnej dobe veľmi opatrní v tom, aké informácie sa dostávajú na verejnosť. „Môžem povedať, že pravdepodobná vražda sa stala vo veľmi peknej oblasti, je to smutné,“ dodal.

Nevyriešený prípad: Uniesol tri dievčatká z ich izieb a brutálne znásilnil

Polícia žiadala kohokoľvek, kto by mal k prípadu akékoľvek informácie, aby sa prihlásil. „Dúfajme, že existujú ľudia, ktorí majú nejaké informácie, ktoré by nám pomohli. Chceme pre rodinu tých obetí spravodlivosť,“ uviedol Lear.

Nevyriešená vražda: Manželku slovenského reprezentanta dobodali v byte. Syn sa ju pokúšal oživiť

„Modlime sa za ich rodinu, priateľov a študentov. Nech polícia nájde odpoveď na tieto zbytočná úmrtia,“ napísala na facebook bývalá učiteľka Allison profesorka Linda Bradleyová.