Tak toto sa môže stať snáď len v Afrike! Mladý futbalista sa rozhodol, že si v rámci tréningu pôjde zabehať s priateľmi a stalo sa mu niečo, čomu by málokto veril. Devätnásťročného športovca tú zjedol obrovský krokodíl!
Mladý Afričan Estevao Alberto Gino si chcel pravdepodobne vylepšiť kondíciu a tak vyrazil na beh po okolí. To sa hráčovi Atlético Mineiro de Tete stalo osudným. Zjedol ho totiž krokodíl, ktorý podľa svedkov meral až päť metrov! Tragédiu potvrdil klub na internetových stránkach.

Spoluhráči, ktorí si šli s Albertom Ginom zabehať tvrdia, že mladému športovcovi nebolo pomoci. „Zastavil sa, aby sa vydýchal. A z ničoho nič na neho zaútočil obrovský krokodíl. Hráča stiahol do vody a zmizol,“ povedal pre miestne médiá Edy Carvalho, tréner tímu.

Telo afrického mladíka doteraz nebolo nájdené a tak je dosť pravdepodobné, že futbalistu naozaj krokodíl zjedol! „Smútime za nášho hráča, brata a syna,“ uviedol Mozambickej klub na oficiálnych internetových stránkach.

„Bolo mu ešte len devätnásť rokov a mal pred sebou sľubnú budúcnosť. Stal sa ale obeťou útoku krokodíla,“ stojí ďalej na klubovom webe.