Škandál v londýnskej detskej nemocnici. Vrátnik tam sexuálne zneužíval chlapcov

569

K londýnskemu súdu Wood Green sa dostal prípad muža, ktorý po dobu 35 rokov zneužíval chlapcov. Miestom sexuálnych útokov bola okrem iného detská nemocnica, kde Brit pracoval ako vrátnik.

Päťdesiatpäťročný Paul Farrell bol obvinený z celkom 84 trestných činov, vrátane znásilnenia či sexuálneho útoku na deťoch mladších ako trinásť rokov, ku ktorým dochádzalo v rokoch 1985 až 2018. Obvinenia sa týkajú šiestich obetí, z nich najmladší má dnes 8 rokov, najstarší 43.

Obrovskému škandálu čelí najväčšej pornografické stránka! Zneužívanie detí… 

Najmenej dvaja poškodení chlapci mali byť zneužívaní v jednej z najznámejších detských nemocníc Great Ormond Street, kde muž pracoval ako vrátnik. Obžaloba vyvrátila, že by medzi poškodenými boli aj detskí pacienti.

Expolicajt mal zneužiť 122 detí, jeho kaucia sa vyšplhala na astronomickú sumu!

„Jedná sa o skutočne otrasné obvinenia. Uvedomujeme si, že naša nemocnična komunita vrátane rodín pacientov bude znepokojená a bude mať otázky. Vzhľadom k prebiehajúcemu súdnemu konaniu nemôžeme zachádzať do detailov, ale môžeme potvrdiť, že obvinená osoba bola prepustená. Naďalej úzko spolupracujeme s políciou. Ochrana detí je základom našej práce a naše zásady sú v súlade s osvedčenými národnými postupmi,“ stojí v oficiálnom vyhlásení nemocnice.