Slon psychopat, zmučený šimpanz, betón a reťaze! To je ZOO hrôzy

1774

To nie je zoo, to je mučiace park. V thajskej krokodílej farme a zoo kruto týrajú zvieratá. Slony bodajú ostňami, aby predvádzali triky, a tigre aj šimpanzy tu pripútavajú reťazami, aby sa s nimi mohli fotiť turisti.

Zábery zo zoo hrôzy získala medzinárodné organizácie na ochranu zvierat PETA. Podľa nej krokodíliu farmu a zoo v thajskej centrálnej provincii Samutprakarn navštívi ročne tisícky ľudí. Pre prevádzkovateľa sú nemí tvorovia zdrojom veľkých ziskov.

 Slony musí voziť turistov na  chrbte 

Podľa ochrancov zvierat sú slony často bodaní ostrými ostňami, a to hneď z dvoch dôvodov. Ten prvý je, aby predvádzali triky pre potešenie turistov. Tým druhým je, aby ich poslušne vozili na svojom chrbte a nesnažili sa utiecť.
Jeden z miestnych slonov menom Gluay Hom tu žije od detstva a už vykazuje jasné znaky psychologickej poruchy z týrania. Ďalšie zvieratá, ako tigre a opice, sú priviazaná reťazami. To aby sa s nimi návštevníci mohli odfotiť.

Odporné týranie slonov pre potešenie turistov. V zoo bijú slonov a bodajú ich do chobotov!

 Bitie, bitie a znovu  bitie 

Keď sú zvieratá nepokojné alebo sa snažia vyslobodiť zo zovretia reťazí, sú bité. Video, ktoré PETA zverejnila, je jasným dôkazom toho, aké hrôzy sa v zoo dejú. „Zvieratá v tejto thajskej zoo nepoznajú nič než betón, reťaze a klietky,“ uviedla organizácia.

Vystrašení psíkovia zomreli v objatí. Jedenásť dní boli zavretí bez jedla v práčovni plnej výkalov a moču

„PETA žiada cestovateľov, aby sa držali ďalej od akéhokoľvek zariadenia, ktoré odsudzuje divoké zvieratá k úbohému životu plnému násilia a utrpenia,“ dodala PETA. Inu, zábery zo zoo hovoria samé za seba …

Konečne spravodlivý rozsudok pre tyrana, ktorý takmer na smrť ubil psa Ronyho. Ide sedieť natvrdo